Lekarz kompetentny,znający się na swojej pracy, ale mało uprzejmy. Wizyta jest stresująca.

Udalam sie dr Skweresa zachecona opiniami w necie. Nie jest to typ lekarza, ktory poplotkuje i posmieje sie z pacjentka. Ale! 1. Bardzo profesjonalnie i szybko przeprowadzone badanie 2. Konkretne odpowiedzi na konkretne pytania 3. Caly stos badan do wykonania - o tak kompleksowa profilaktyke od lat nie zadbal zaden lekarz.Niestety w tej chwili zwykla wizyta u doktora w Gamecie kosztuje az 150 zl:-( Prawa rynku - za dobrego lekarza trzeba dobrze zaplacic....

Polecam szczególnie kobietą, które pierwszy raz udają się do ginekologa np: na badanie cytologiczne. Nie ma nikogo lepszego i delikatniejszego, bardzo dobrze wspominam Pana Doktora. :)

Wielu lekarzy postawiło mi diagnozę niepłodności i machnęli na mnie ręką. W końcu trafiłam do Dr Skweresa, który jako pierwszy nie bagatelizował tego problemu pomimo mojego młodego wieku i zajął się solidnie diagnozą. W ciągu kilki miesięcy mój zegar biologiczny tyka jak powinien. Naprawdę lekarz godny polecenia! do tego słucha uważnie i nie owija w bawełnę.

Dr. Skweres to bardzo dobry specjalista polecam.

Dr. Skweres to bardzo dobry specjalista polecam.

Witam :) Dr. Skweres jest świetnym lekarzem, jedynym porządnym ginekologiem jakiego znałam i znam, polecam :)

Witam :)

z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Po kilku latach szukania dobrego ginekologa-endokrynologa udało mi się trafić do T. Skweresa. W życiu nie spotkałam się np. żeby lekarz poświęcał tyle czasu pacjentce

Fantastyczy Pan Doktor !! Polecam wszystkim !!

Fantastyczy Pan Doktor !!
Polecam wszystkim !!

Bardzo dobry specjalista,przemiły,uprzejmy człowiek.Polecam Doktora w 100%

Bardzo dobry specjalista,przemiły,uprzejmy człowiek.Polecam Doktora w 100%

Bardzo dobry specjalista.Polecam przede wszystkim osobom które wcześniej miały problemy z utrzymaniem ciąży. Bardzo uprzejmy i skrupulatny.