Jestem pacjentką Dr Skweresa od wielu lat - obecnie przygotowuję się do bycia mamą i Dr Skweres jako jedyny zajął się poziomem moich hormonów, krwią i innymi badaniami, które dla innych lekarzy były w normie. Dzięki niemu mam siostrzenicę, sama nie pójdę do innego lekarza. Dr Skweres jest lekarzem profesjonalnym, taktownym, delikatnym, który wytłumaczy każde wątlipowści a także wysłucha pacjenta w razie ich wystąpienia. Z całego serca polecam.

Bardzo dobry lekarz. Byłam u kilku różnych ginekologów i dr Skweresa wybrałam spośród nich. Trafiłam do niego będąc w pierwszej ciąży sporo lat temu (ciąża zagrożona). Obecnie prowadzi moja drugą ciążę. Polecam szczególnie osobom, które mają problem z donoszeniem ciąży. Bardzo kompetentny i bardzo miły.

Najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Wysokie kompetencje, a do tego niezwykła życzliwość i niezawodność. Tylko dzięki niemu jestem w ciąży.

To lekarz specjalizujący się w leczeniu niepłodności, zaburzeń hormonalnych. Kompleksowo patrzy na problemy zdrowotne kobiet. Pan doktor zawsze jasno i dokładnie wyjaśnia problem i sposób dalszych działań. Kiedy pierwszy raz trafiłam do jego gabinetu byłam zaskoczona ilością pacjentek, które u niego się leczą a to jest chyba najlepsza recenzja. Zdecydowanie polecam!

najbardziej nieuprzejmy lekarz jakiego spotkałam

najbardziej nieuprzejmy lekarz jakiego spotkałam

Wspaniały, kompetentny lekarz. Dzięki niemu za kilkanaście dni urodzę synka. Mam porównanie - przed dr. Skweresem odwiedziłam kilku lekarzy (rzekomo specjalistów).

Wspaniały, kompetentny lekarz. Dzięki niemu za kilkanaście dni urodzę synka.

Witam! Byłam u Pana doktora w medicoverze i po pierwsze nie dał mi odpowiednich leków i za bardzo nie zainteresował się moimi problemami z zajściem w ciąże. Dopiero teraz trafiłam do dobrej lekarz, która nie chiała nawet komentować tego, iż nie dostałam żadnych leków na tarczyce.

Wspaniały lekarz - zarówno ginekolog jak też endokrynolog. Skromny, delikatny, o wysokiej kulturze osobistej. Polecam paniom - zarówno młodym jak też dojrzałym.

Wspaniały lekarz - zarówno ginekolog jak też endokrynolog.
Skromny, delikatny, o wysokiej kulturze osobistej.
Polecam paniom - zarówno młodym jak też dojrzałym.

Nigdy mnie nie zawiódł. Cechuje go odpowiedzialność i profesjonalizm. Dodatkowym atutem jest jego uprzejmość i rzeczowość.

wspaniały fachowiec dzięki niemu teraz jestem w 11 tygodniu ciąży

wspaniały fachowiec dzięki niemu teraz jestem w 11 tygodniu ciąży