mgr Krzysztof Adamowicz

Fizjoterapeuta

Wiele lat temu złamałam kręgosłup. Co jakiś czas mam poważne problemy z poruszaniem się. Jest to najlepszy fizjoterapeuta jakiego przez lata rehabilitacji spotkałam. Kompetentny, sympatyczny i naprawdę wie co robi a to często rzadkość. Bardzo polecam

Po zszyciu i częściowym usunięciu łąkotki trzeciego dnia zaczęłam rehabilitację u Pana Krzysztofa Adamowicza. Po dwóch miesiącach rehabilitacji wracam do jazdy konnej, tańca i innych radości życia. Oczywiście nadal mam do nadrobienia kilka „braków” w mięśniach :) Podobna operacja (sprzed 15 lat) drugiego kolana skończyła się roczną rehabilitacją. Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi.

Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi.

Miałem ogromną przyjemność pracować z Krzyśkiem przy moich obu kontuzjach więzadeł krzyżowych. Od samego początku naszej znajomości Krzysiek dał się poznać jako osoba bardzo pozytywnie nastawiona do życia. Jest świetnym specjalistą, a jego umiejętności i odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania nie pozostawiają najmniejszych złudzeń co do jego kompetencji. Jego praca pozwoliła mi odzyskać wiarę w powrót do sportu, a widoczne efekty i postępy motywowały do jeszcze większych starań. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdej osobie!

Witam. Serdecznie polecam konsultacje oraz korzystanie z terapii prowadzonej przez Pana Krzysztofa. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki Niemu po kontuzji wróciłam do formy i mogłam wystartować na zawodach. Dwukrotnie w szybkim tempie idealnie zdiagnozował uraz i postawił mnie "na nogi" w sytuacji gdy lekarze nie widzieli szans na start. Sam ma duszę sportowca, rozumie sytuację osoby kontuzjowanej tuż przed zawodami i potrafi pomóc efektywnie w krótkim czasie. Kamila.

Krótko i na temat, p. Krzysztof postawił mnie na "nogi", głową też "pracuję":), zdecydowany, uparty w tym co robi (nie dla mięczaków), merytorycznie - pierwsza klasa. Polecam obecnie, każdemu kogo znam:) Tak trzymać:)

Do p. Krzysia trafiłam z urazem kolana , najpierw przygotowywał mnie do operacji (rekonstrukcja ACL) i pomagał w powrocie do pełnej sprawności. Doskonały fachowiec, nie tylko fizjoterapeuta, ale także osteopata. Holistyczne podejście do tematu. Wie, czego może od każdego z pacjentów wymagać, stawia poprzeczkę bardzo wysoko, profesjonalista w każdym calu. Elastyczne godziny pracy, doskonały kontakt. Pół roku po zabiegu mogłam już nosić 12 cm szpilki ;p Wspaniały człowiek , naprawdę polecam!

Gorąco polecam wszystkim Krzyśka, jako kompetentnego i profesjonlngo fizjoterapeutę. Dzięki niemu biegam, skaczę i jeżdżę na nartach..a 7 la temu nic na to nie wskazywało. Do Krzyśka trafiłam w bardzo słabej kondycji pooperacyjnej kolana, po rekonstrukcji ACL. Dzięki pomocy i szerokiej wiedzy Krzyśka udało mi się odzyskać pełną sprawność w kolanie. Jeszcze raz dzięki!

Jeszcze raz dzięki!

Najlepszy fizjoterapeuta, jakiego spotkałam. Profesjonalista, który bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Ogromny zakres wiedzy, kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego. Kompetentny, nastawiony na cel, którym jest zdrowie pacjenta. Gorąco POLECAM!!!

Bardzo dobry rehabilitant, który dba o dobro pacjenta. Z czystym sumieniem polecam.

Lekarz z powołaniem , w kontakcie z pacjentem wzbudza zaufanie i od razu jest lepiej . Polecam