Specjalista chirurgii ogólnej. Zakres działalności:
chirurgia ogólna, skleroterapia, usg żył, usuwanie znamion leczenie schorzeń brzusznych, usg tarczycy,jamy
brzusznej.

Specjalista chirurgii ogólnej. Zakres działalności:
brzusznej.

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego
Collegium Medicum w Krakowie. Od 2005 roku pracuje
jako młodszy asystent w szpitalu SP ZOZ Proszowice na oddziale chirurgii. Po ukończonej specjalizacji został
starszym asystentem w tym samym szpitalu. Ponadto
przyjmuje w przychodni Maxmed w Kazimierzy Wielkiej, Mednova w Krakowie, gdzie wykonuje badania
diagnostyczne z obszaru chirurgii oraz zabiegi
skleroterapi. Pracuje również w przychodni Zdrowie
w Proszowicach, gdzie zajmuje się schorzeniami brzucha.Prywatnie ojciec i mąż, pasjonat jazzu oraz triathlonu.
W wolnych chwilach jeździ na rowerze i biega w
półmaratonach. Uwielbia podróże i włoską kuchnie.

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Pan Krzysztof usuwał mi bliznę po cesarce. Efekt jest wspaniały i w końcu mogę chodzić w bikinii takich jak lubię :)

U doktora Aksędowskiego przechodziłam korektę uszu w Intima Clinic. Jestem mega mega zachwycona. Kiedyś całe życie w rozpuszczonych włosach, a dzisiaj nie mogę przestać spinać ich w kucyk, aby pochwalić się jak pięknie wyglądam <3

Mam dopiero 34 lat, a mimo to mam żylaki i to był mój ogromny kompleks...Przez wiele lat walczyłam z nim i w końcu powiedziałam sobie, ze koniec tego. Tak trafiłam do doktora Aksędowskiego. Konsultacja i zabieg u niego całkowicie zmieniły moje nogi! :)

U doktora Aksędowskiego miałam usuwanego włókniaka. Bardzo miły i profesjonalny lekarz, do problemu bardzo profesjonalnie. Nigdy nie miałam żadnej operacji i nie wiedziałam jak się na to przygotować… więc stres był duży, ale doktor bardzo mnie uspokoił, a całość obeszła się nawet bez bólu. 5/5

Na mojej szyi znajdowało się kiedyś paskudne znamie. A dzisiaj? Dzisiaj nie pamiętam już, że kiedykolwiek je miałam! No ok. Pamiętam bo inaczej nie pisałabym tego komentarza! Ale jest to myśl juz tak odlegla, że aż nierzeczywista. A to wszystko dzięki Panu Panie doktorze. Bardzo dziękuję!

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Kraków"?

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1