dr n. med. Krzysztof Bik

Ortopeda

3,4
3,9
3,9

Pan Doktor jest wzorem zarówno jako człowiek jak i zawodowy profesjonalista. Tylko dzięki jego zaangażowaniu (nawet w logistykę operacji) i umiejętnościom, mój syn ma nogę i to sprawną. Na pogotowiu nawet nie zauważyli na rentgenowskim zdjęciu, że ma oderwana rzepkę i władowali w gips. Poświęcał też swój czas (nawet w późnych godzinach) po operacji w czasie trudnej i bolesnej rehabilitacji. Na bieżąco też informował co trzeba robić, dlaczego i jakie mogą być zagrożenia. Będę wdzięczny Panu Doktorowi do końca swego życia.

Pan Doktor jest wzorem zarówno jako człowiek jak i zawodowy profesjonalista.

Do doktora chodzę ze swoją córką od 2 miesiąca życia. Najpierw leczyłyśmy się na dysplazje bioder i byłam bardzo zadowolona z leczenia, niestety pan doktor tak się skupił na biodrach, że nie zauważył defektu stóp córki. Dopiero gdy zwróciłam uwagę, że córka zgina stopy do środka podjął się ich leczenia (to było gdy córka miała już 4miesiące) Trochę mam żal do pana doktora, że na pierwszej wizycie nie przepadał córki całościowo tylko skupił się na biodrach. Na szczęście późniejsze leczenie stóp również poszło bardzo sprawnie i nie mam żadnych zarzutów co do pana doktora. Ogólnie uważam, że jest dobrym specjalistą, tylko wizyta trwa zbyt szybko i jest zbyt rutynowa

nie zgadzam się z opiniami na temat p.Krzysztofa. Gdyby nie on ja nigdy bym nie stanęła na nogi. a co do matki, która wbiła swoje dziecko w buty ortopedyczne- serdecznie gratuluje pomysłu spaprania nóg dziecku. wystarczą zwykłe buty z usztywnioną piętą a nie jakieś modne bez pięty lub klapki do chodzenia po domu. dr. Bik jest bardzo dobrym ortopedą godnym polecenia i zaufania mimo, że może wizyty nie trwają zbyt długo są napewno specjalistyczne.

dziwię się ze ten pan dr ma tyle pozytywnych opinii byliśmy u niego z naszym synkiem na wizycie prywatnej - polecila nam go 1 pani dr wizyta trwała max 10 min lekarz stwierdził że dziecko jest zdrowe ze kiedyś w przyszlosci mam z nim chodzić na basen.. na moje sugestie ze mały bardzo dziwnie stawia nózki, ewidentnie ma problemy z bieganiem, że nasza pani pediatra widzi "gołym okiem" ze coś jest nie tak - po prostu potraktował mnie jak przewrażliwioną matkę.. m-c później poszliśmy do innego ortopedy, okazalo się ze ...

dziwię się ze ten pan dr ma tyle pozytywnych opinii
wizyta trwała max 10 min
m-c później poszliśmy do innego ortopedy, okazalo się ze synek musi nosić buty ortopedyczne, ma koślawość kolan i pięt, ponadto cos tam z biodrami...
uważam że wizyta u tego pana była wyrzuceniem pieniędzy w błoto, gdybyśmy się posłuchali wada u naszego synka by postępowała!!

Super diagnozuje stawy biodrowe u dzieci.Wyleczyl moja corke bez operacji.Rewelacja polecam wszystkim wykonanie u niego usg stawow biodrowych dzieci.Bardzo mily kompetentny moze troche za malo poswieca czasu pacjetowi ale trudno sie dziwic jak przyjezdzaja do niego tlumy ludzi

Bardzo miły i skłonny do żartów. Dr.Bik leczył moją rękę po wadzie wrodzonej, ona już i tak nigdy nie będzie sprawna to wiem.. ale i tak zrobił dużo aby mi pomóc. Polecam w 100% jak widzę na wizytach to ludzie jada całą pół Polski do Łodzi do tak DOSKONAŁEGO LEKARZA I DOKTORA.

Usunięcie chrzęstniaka , uzupełnienie ubytku kostnego i szycie -wszystko na 5!BRAVO!

Dobrze wykonuje USG stawów biodrowych u malutkich dzieci. Dziecko 4 miesięczne miało stwierdzoną wadę biodra w państwowej przychodni u innego lekarza i obowiązek noszenia poduszki Frejki, po konsultacji u Pana doktora Bika okazało się, że wszystko jest w normie i wystarczy szerokie pieluchowanie. Na kolejnej wizycie okazało się, że wszystko jest ok (nie trzeba szeroko pieluchować).Zweryfikowałam to badanie USG u 2 niezależnych lekarzy wszyscy potwierdzili, że jest ok.

Lekarz bardzo dobry gorzej z czasem oraz z dostaniem sie i umowieniem na wizyte

Lekarz bardzo dobry gorzej z czasem oraz z dostaniem sie i umowieniem na wizyte

Najlepszy lekarz na świecie , wyleczył moje dziecko .

Najlepszy lekarz na świecie , wyleczył moje dziecko .