dr n. med. Krzysztof Bik

Bardzo miły i skłonny do żartów. Dr.Bik leczył moją rękę po wadzie wrodzonej, ona już i tak nigdy nie będzie sprawna to wiem.. ale i tak zrobił dużo aby mi pomóc. Polecam w 100% jak widzę na wizytach to ludzie jada całą pół Polski do Łodzi do tak DOSKONAŁEGO LEKARZA I DOKTORA.

Dr. jest ortopedą dziecięcym.To ważna informacja.Nie można znać się na wszystkim.Jako ortopedę dziecięcego oceniam wsoko.Godny polecenia

Bardzo sympatyczny człowiek. Znam go tylko z oddziału, ale zawsze na każde pytanie odpowiedział, bardzo sympatyczny i zawsze znalazł czas dla pacjenta.

Wizyta trwała 2-3minuty w CZMP w Łodzi. Brak skierowania na zdjęcie RTG. Warto wspomnieć, że skolioza w granicach 50 stopni w skali Cobba wymaga stałej kontroli progresji. Wg doktora prześwietlenie nie jest potrzebne (brak od 1,5roku), natomiast wg opinii kilku innych lekarzy i rehabilitanta jest ono niezbędne. Śmiem twierdzić, że pan doktor robi wszystko na 'odwal się' byle dalej i nie przykłada zbytniej wagi do pacjenta, bynajmniej podczas wizyty w szpitalu. Zdecydowanie nie polecam.

Dobrze wykonuje USG stawów biodrowych u malutkich dzieci. Dziecko 4 miesięczne miało stwierdzoną wadę biodra w państwowej przychodni u innego lekarza i obowiązek noszenia poduszki Frejki, po konsultacji u Pana doktora Bika okazało się, że wszystko jest w normie i wystarczy szerokie pieluchowanie. Na kolejnej wizycie okazało się, że wszystko jest ok (nie trzeba szeroko pieluchować).Zweryfikowałam to badanie USG u 2 niezależnych lekarzy wszyscy potwierdzili, że jest ok.

Mechanicznie przytakuje, gdy opisuje się objawy, w tym czasie wypełniając inne dokumenty i jednym okiem zerkając na zegar. Po krótkim badaniu wykluczył dyskopatię z uwagi na umiejscowienie dolegliwości. Cała wizyta trwała nie więcej niż 2-3 minuty. Po wykonanym rezonansie magnetycznym okazało się, rzecz jasna, że nie jest to nic innego, jak właśnie dyskopatia. Nie polecam.

Nie polecam.

Bardzo dobry specjalista,niezwykle uprzejmy i kompetentny. Świetny diagnosta,prześwietlenie w moim wypadku było tylko potwierdzeniem wcześniej postawionej diagnozy.

Bardzo dobry specjalista,niezwykle uprzejmy i kompetentny.

Duża kompetencja ,niestety bardzo dużo pacjentów przed drzwiami przychodni i to chyba najlepsza rekomendacja.

Dr.Krzysztof Bik kilka lat temu podjal sie operacji mojej nogi ze schorzeniem koslawosci kolana,zapewnial mnie ze ta operacja odniesie sukces poniewaz wykonywal ja juz niejednokrotnie,po bolesnym i trwajacym ponad poltora roku leczeniu okazalo sie ze stan mojej nogi jest o wiele gorszy niz byl.jestem 27letnia kobieta i wyglad mojej nogi przed operacja i po niej jest tragiczny!w obecnym stanie konieczna jest kolejna operacja.Ten lekarz dla mnie powinien zostac conajwyzej weterynarzem,choc tez niechcialabym oddac w jego rece swojego zwierzaczka.Panie doktorze!!LITOSCI,ludzie potrzebuja pomocy od pana,ufaja panu a potem latami cierpia.

Bardzo dobry specjalista polecam wszystkim

Bardzo dobry specjalista polecam wszystkim