lekarz Krzysztof Bodniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Jest miło i sympatycznie. Pan dr tłumaczy, odpowiada na pytania, jednak jakby tak niecierpliwie i sam z siebie powie raczej niewiele. W trakcie ciąży głównie przeprowadza badanie USG. Mam do niego i jego podejścia mieszane uczucia.

Jako kobieta w 30 tyg ciąży wysłuchałam, że bardzo drogo kosztuję, że ilość badań które są wymagane dla kobiet w ciąży powoduje, że ma mniej pieniędzy na koncie.Byłam jego kilkuletnią pacjentką, ale sytuacja, gdy zostaję na lodzie w 30 tyg ciąży i muszę szukać innego lekarza jest dla mnie bardzo niekomfortowa. Zostałam potraktowana bardzo nieładnie. Dlatego stanowczo nie polecam do korzystania z usług lek. Bodniaka

Długo byłam pacjentką tego lekarza i zdecydowanie odradzam. Chodował mi mięśniaka przez kilka lat, który miażdżył mi połowę macicy i w takim stanie czekałam na zajście w ciążę.KOSZMAR!!!

Co tu komentować długo szukałam takiego lekarza

Co tu komentować długo szukałam takiego lekarza

Bardzo profesionalnie podchodzi do pacjenta i po takiej wizycie pacjent czuje się bardzo komfortowo

bardzo dobry lekarz, mam porównanie, ponieważ wcześniej chodziłam prywatnie do kilku lekarzy. Doktor jest rzeczowy, uśmiechnięty i nawet jak coś się dzieje to uspokaja i wręcz nakazuje, że trzeba mieć pozytywne podejście.

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Dokładnie wszystko wszystko mi wytłumaczył i zbadał jak należy. Polecam!

Dr. Bodniak jest godny polecenia. Zawsze miły i uprzejmy, nie odczuwa się przy Nim skrępowania a do tego jest naprawde dobrym specjalistą. Polecam

Polecam. Bardzo dobry specjalista.Miły, uprzejmy, kompetentny. Udziela odpowiedzi na każde pytanie,potrafi doradzić.

lekarz jest przede wszystkim bardzo miły. wchodzac do gabinetu nie czuje sie dyskonfortu. polecam