lekarz Krzysztof Dziurowicz

Ortopeda

3,7
3,7
3,2

Ten lekarz nie powinien leczyć. Trafiłam z mamą, niestety do tego lekarza i nie polecam nikomu. Lekarz nieuprzejmy, niekompetentny. Mimo, że pacjentka nie mogła chodzić, nie zlecił kontrolnego badania rtg uda, a to był sygnał,że jest coś nie tak. Wcześniejsza diagnoza niewłaściwa! Takiemu lekarzowi nie powinno się pozwolić leczyć. Spojrzał na PESEL pacjentki i "wydał wyrok". W tym wieku nie robi się operacji -powiedział. Na szczęście trafiłam do innego ortopedy w Krakowie, który podjął się operacji i który jest lekarzem z powołania, a nie taki jak "ordynator" Dziurowicz, którego nikomu nie polecam.

czytam i nie magę się zgodzic z krzywdzacymi opiniami o Tym wspaniałym lekarzu i człowieku.Podlość ludzka nie zna granic ale zna ją anonim.

Bardzo profesjonalny lekarz, wyleczył mi nogę, z którą bylo już kiepsko a inni lekarze mówili, że nie da rady jej wyleczyć

Pan doktor Dziurowicz to bardzo dobry specjalista. Naprawdę zna się na swoim fachu i mozna zaufać jego opinii. Podejście do pacjenta ok, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Wydaje się być oschły, typ twardziel ale naprawdę potrafi się zaangazować.

Pan Dziurowicz to bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Syn miał robioną artroskopie 27.01.11r. Po zabiegu doktor dokładnie wytłumaczył co było robione oraz co było problemem.Bardzo polecam lekarza Dziurowicza. Jest on lekarzem któremu można zaufać.

Jestem dawno po operacji, złamanie dalszej nasady obojczyka i uszkodzenie wiezozrostu barkowo-obojczykowego. Operację miałem 27 lipca dziś, wprowadzone zostały 2 druty K. w Grudniu zostaną one wyjęte :D . Polecam tego lekarza, zna sie na rzeczy, konkretny facet. Pozdrawiam

Nie polecam za porade zkasował 100zł i nic nie powiedział popatrzył na zdjęcie i powiedział "nic niepokojącego tu nie widze" natomiast inny lekarz znalazł zwyrodnienie stawu dlatego mnie tak bolało

Profesjonalista,a do tego po prostu ludzki.Konkretny,ale traktujący pacjenta z należytym szacunkiem.Jestem wdzięczna za potraktowanie mnie jak człowieka.Gorąco polecam tego Pana Doktora. Maria Sz.

Maria Sz.

Super lekarz,trafna diagnoza,jestem już po zabiegu,polecam wszystkim,dobrego specjalistę.

bYLAM OSTATNIO UMÓWIONA DO TEGO DOKTORA NA KONKRETNĄ GODZINĘ, TAK ZOSTALAM PRZYJĘTA. MIŁY, KONKRETNY ODPOWIADA Z UPRZEJMOSCIĄ NA WSZYTSKIE DODATKOWE PYTANIA. POLECAM