Filtruj terminy

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Marlibo Gabinet prywatny
Pakuska 64
32-300 Olkusz

Polecam gorąco Pana doktora dobry fachowiec i miły człowiek mi bardzo bardzo pomógł dlatego polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne
Opinia dodana przez: Piotr
Dr Adam Pala to świetny lekarz.Konkretny, rzeczowy, profesjonalista. Trzy miesiące temu miałem operowany kręgosłup lędźwiowy. Po tym czasie mogę napisać tylko, że miałem szczęście trafić na takiego fachowca. Operacja oraz cały okres leczenia sprawiła, że znów jestem sprawny i mogę wrócić do pracy, do życia... Dziękuję i polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i potrzebuje profesjonalnego leczenia.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Jerzy Mirosław Jaworski

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Byłam tzw ."trudnym przypadkiem". Odwiedziłam kilku małopolskich specjalistów, ale nikt nie chciał podjąć się kontynuacji leczenia po tym, jak w krakowskim szpitalu im. Rydygiera zostawiono mnie w wieku 53 lat z wiszącym biodrem, na wózku inwalidzkim i zrezygnowano z dalszego leczenia. W Piekarach Śl. wyznaczono mi pierwszą wizytę dopiero za rok! Tylko dr Jerzy Mirosław Jaworski "podjął rękawicę"! Dzięki Niemu, Jego wiedzy i umiejętnościom - chodzę! Zadzwoniłam do Pana Doktora ...
Opinia dodana przez: nanajo5
{'id': 19496, 'name': u'Olkusz'} Traumatolog
                                       prof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

prof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Marlibo Gabinet prywatny
Pakuska 64
32-300 Olkusz

Dobry i konkretny fachowiec, nie opowiada dyrdymałów, tylko szybka diagnoza i wbicie blokady w kość łokciową. Tytułów naukowych nie dali mu przecież za bycie miernym ortopedą. Młody człowiek a ma już tyle osiągnięć i ludzie go chwalą. To o czymś świadczy. Pojedyńczy maruderzy zawsze się znajdą. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził. Ja polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: adam

lekarz Robert Kubat

Konopnickiej 2/7
32-300 Olkusz

Lekarz bardzo dobry miły wesoły bardzo polecam zajął się moja ręką jak należy zrobił usg i od razu zabieg wszystko tak jak miało być polecam z całego serca teraz trudno o dobrego lekarza
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Krzysztof Dziurowicz

Poradnia preluksacyjna
al. 1000-lecia 13A
32-300 Olkusz

Ten lekarz nie powinien leczyć. Trafiłam z mamą, niestety do tego lekarza i nie polecam nikomu. Lekarz nieuprzejmy, niekompetentny. Mimo, że pacjentka nie mogła chodzić, nie zlecił kontrolnego badania rtg uda, a to był sygnał,że jest coś nie tak. Wcześniejsza diagnoza niewłaściwa! Takiemu lekarzowi nie powinno się pozwolić leczyć. Spojrzał na PESEL pacjentki i "wydał wyrok". W tym wieku nie robi się operacji -powiedział. Na szczęście trafiłam do innego ortopedy ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Waldemar Pasich

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Dr Waldek jest bardzo miły i sympatyczny. Nigdy nie byłam u niego z niczym poważnym, ale do mniej poważnych spraw jest jak znalazł;) W przeciwieństwie do innych lekarzy z olkuskiego szpitala, którzy robią łaskę, że w ogóle z Tobą rozmawiają;/ A pan dr Pasich zawsze miły i uprzejmy:)

lekarz Jerzy Krzywda

Reja 8/17
32-300 Olkusz

Najszybsza wizyta i diagniza: całe 2 min z usg kolana i wypisaniem kartki dla lekarza poz !!! Masakra. Ortopeda i nie powiedział nic poza tym, że lekarz rodzinny się pomylił. Tak traktuje pacjentów na NFZ. Radzę unikać szerokim łukiem w Animedzie. Zero uprzejmości, zrozumienia dla bólu. Ciekawa jestem czy tak samo traktuje pacjentów w prywatnym gabinecie.
Opinia dodana przez: Agata