lekarz Krzysztof Dziurowicz

Jestem dawno po operacji, złamanie dalszej nasady obojczyka i uszkodzenie wiezozrostu barkowo-obojczykowego. Operację miałem 27 lipca dziś, wprowadzone zostały 2 druty K. w Grudniu zostaną one wyjęte :D . Polecam tego lekarza, zna sie na rzeczy, konkretny facet. Pozdrawiam

bYLAM OSTATNIO UMÓWIONA DO TEGO DOKTORA NA KONKRETNĄ GODZINĘ, TAK ZOSTALAM PRZYJĘTA. MIŁY, KONKRETNY ODPOWIADA Z UPRZEJMOSCIĄ NA WSZYTSKIE DODATKOWE PYTANIA. POLECAM

Lekarz zaczyna pracę o 8, ale ten Pan przychodzi sobie jak chce. Dzisiaj pojawił się o godzinie 10. 2 godziny spóźnienia! Mało tego! Czekałem na wizytę już 3 godziny a Pan Dziurowicz ot tak bez słowa sobie poszedł. Gdzie? Nikt nie wie. Czekałem jeszcze pół godziny. Ani śladu. Z racji tego, że mam lepsze zajęcia niż czekanie opuściłem przychodnie. Uważam, że traktuje ludzi bardzo nierozważnie. Może opinie o tym, że dobrze leczy są ok.

Profesjonalista,a do tego po prostu ludzki.Konkretny,ale traktujący pacjenta z należytym szacunkiem.Jestem wdzięczna za potraktowanie mnie jak człowieka.Gorąco polecam tego Pana Doktora. Maria Sz.

Maria Sz.

Jestem bardzo zadowolona,lekarz kompetentny,sympatyczny.Leczenie jeszcze trwa, ale myslę ,że nie zmienię zdania

Najlepszy lekarz u jakiego byłam:) Trafna diagnoza i wysoka kultura

Najlepszy lekarz u jakiego byłam:) Trafna diagnoza i wysoka kultura

Super lekarz,trafna diagnoza,jestem już po zabiegu,polecam wszystkim,dobrego specjalistę.

Zawiodłem się na tym panu. Popełnił niewybaczalny błąd. Jest nieuprzejmy i arogancki.Nikomu bym tego lekarza nie polecił.