lekarz Krzysztof Faltyn

2,9
2,9
2,7

Szczerze odradzam!!! Niska kultura osobista, niemiłe komentarze, Zero profesjonalizmu!!!

Lekarz z powołania, bardzo dokładnie bada, nie zbywa pacjenta, takich wspaniałych lekarzy potrzeba nam chorym więcej,polecam

Super lekarz, miły i godny zaufania. Dokładnie wykonuje badania, wyczerpująco odpowiada na pytania.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, poprosiłam o skierowanie na morfologie bo jestem w ciąży i coraz gorzej się czuję, a wizyta u ginekologa ustalona wcześniej, nie mogłam przełożyć na inny termin, uznał, że on nie widzi takiej potrzeby i mam czekać na wizyte u ginekologa. Poszłam do innego internisty po skierowanie (TYLKO!), nie było problemu a po badaniu okazało się, że mam dość sporą anemię i konieczne jest leczenie. Nie będę przytaczać dalszych przykładów, miałam przyjemność być u Pana Doktora (dla mnie nie powinien byc wogóle lekarzem) kilka razy i nie ...

Nie będę przytaczać dalszych przykładów, miałam przyjemność być u Pana Doktora (dla mnie nie powinien byc wogóle lekarzem) kilka razy i nie udzielił mi żadnych konkretnych wskazówek, z łaską odpowiadał na jakiekolwiek pytania. Omijam zdala, wykończyłabym się, gdyby moim lekarzem prowadzącym był Pan doktor.

Niekompetencja. Niechętnie wydaje skierowania na badania. Totalne "zero" - odradzam.