dr n. med. Krzysztof Gawęda

Ortopeda

3,9

Dr Krzysztof Gawęda jest najwyższej klasy ortopedą, przy tym bardzo przystępny - dusza człowiek, prawdziwy artysta w swoim zawodzie. Trafiłam do Doktora w opłakanym stanie - całkowicie zdeformowane kolano, noga krótsza o 10 cm, ból nieopisany. Dodać trzeba, że mam 75 lat i osteoporozę. Zabieg endoprotezoplastyki kolana był piekielnie skomplikowany. Oto wynik: swobodnie chodzę, nie mam bólu, wreszcie wysypiam się, 100% satysfakcji jednym słowem Dr Gawęda podarował mi drugie życie. Modlę się za zdrowie Doktora. Wielkie podziękowania i szacunek Panie Doktorze wdzięczna pacjentka Stanisława ps młodzi ortopedzi podpatrujcie i uczcie ...

ps młodzi ortopedzi podpatrujcie i uczcie się od Dr Gawędy

Uważam z własnego doświadczenia że jest bardzo dobrym lekarzem specjalistą. Polecam go z czystym sumieniem.

Uważam z własnego doświadczenia że jest
bardzo dobrym lekarzem specjalistą. Polecam go z czystym sumieniem.

Może wielu osobom pomógł, natomiast ja z gabinetu wyszłam załamana. Głównie usłyszałam informacje o błędach lekarza, który wcześniej wykonał mi rekonstrukcję ACL. Dowiedziałam się, że jestem współodpowiedzialna za to co zrobił ten lekarz, tak jakbym sama była po studiach medycznych i świadomie sama dobrała metodę. Dodatkowo dowiedziałam się, że p. Gawęda może zrobić zabieg, ale o tym czy będą dwie czy jedna operacja zdceydujemy razem na stole (?)a generalnie nawet po operacji raczej będzie gorzej niż lepiej i wszystko zależy tylko ode mnie. Po takim przebiegu spotkania, w "poczuciu winy, ...

Po takim przebiegu spotkania, w "poczuciu winy, że źle sobie zoperowałam kolano", zaczęłam się zastanawiać dlaczego nie podzieliliśmy się honorarium za tą wizytę skoro odpowiedzialność za operację i dobór odpowiedniej metody jest tak proporcjonalnie podzielona.

Zdecydowanie polecam dr K.Gawędę. Pełen profesjonalizm,zaangażowanie w to co robi, kultura osobista a przy tym ogromna wiedza i cierpliwość do pacjentów, której tak brakuje innym lekarzom. Pozdrawiam cały zespół lekarzy w Rykach oraz przemiłe pielęgniarki i salowe. Pobyt na tym oddziale, pod opieką tak wspaniałych ludzi pozwolił mi uwierzyć, że są jeszcze w Polsce lekarze, którzy kochają swój zawód.

Uważajcie na tego lekarza. Ja straciłam przez niego ponad miesiąc - poszłam z kolanem po wypadku - zgięcie 50 st. max. Diagnoza: uszkodzenie łąkotki i zerwanie ACL. Zalecenie: ćwiczenia dla uzyskania większego zgięcia. Po miesiącu na kontroli nie było poprawy a lekarz kazał kontynuować ćwiczenia. Okazało się, że kawałek łąkotki blokuje ruch kolana - więc ćwiczenia nie tylko były nieskuteczne ale szkodliwe. Na moje pytanie czy nie jest konieczna operacja lekarz powiedział, żebym zadzwoniła do Nałęczowa. Tam dowiedziałam się, że najbliższy termin operacji refundowanej przez fundusz to ... 2015 rok. Na szczęście w Lublinie są jeszcze inni lekarze, miałam 2 artroskopie (1. plastyka łąkotki, 2 rekonstrukcja ACL)(za darmo) i jest duża poprawa.

Z doktorem Gawędą współpracuję od 4 lat, przeszłam 2 zabiegi kolan z jego udziałem i z czystym sumieniem polecam go wszystkim, którzy borykają się z podobnymi problemami. Pan Doktor jest bardzo konkretny, ale i b. miły. Próbowałam się leczyć u wielu lekarzy, ale większość bardziej szkodziła, niż naprawiała. Dopiero kiedy trafiłam do Ośrodka ARTHROS w Nałęczowie do Doktor M. Tarczyńskiej i Doktora Gawędy - otrzymałam fachową pomoc. Dziękuję!

Byłem z córką i kilku lekarzy. Stawiali różne diagnozy i nic. O dr. gawędzie dowiedziałem się przypadkowo. Popjechaliśmy. Wystarczyło jedno spojrzenie i dr zdiagnozował problem. Miała pomóc gimnastyka, a jak nie to nieunikniona była operacja. Na szczęście gimnastyka wystarczyła. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam dr. Gawędę.

Naprawdę super lekarz, miły, uprzejmy.. Wytłumaczył wszystko co jest związane z choroba i leczeniem. Polecam naprawdę.

Rozpoznał przyczyny dysfunkcji stawu kolanowego - w porządku. Dostałem zestaw ćwiczeń od Pana doktora ale niestety nie do końca dobrze dobranych dla mojego przypadku (lateralizacja rzepki). Najlepiej ćwiczenia rozpocząć z dobrym rehabilitantem a nie wykonywać ich samemu w domu jak doktor zaleca. Moja ocena DOBRY

U pana doktora miałam 12 lat temu operacje na kolano- rekonstrukcję stawu kolanowego. Noga 100 procentach sprawna. Żadnych komplikacji, bardzo profesjonalnie. Niestety to samo zaczyna dziać sie z druga, wiec znów będę szukać pomocy u pana doktora...