dr n. med. Krzysztof Gawęda

Ortopeda

3,9

fantastyczny człowiek, wspaniały, kompetentny specjalista

fantastyczny człowiek, wspaniały, kompetentny specjalista

Polecam bardzo...kompetentny,uprzejmy i zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentow tym bardziej wieloletnich. Potrafi zmobilizowac do pracy nad soba i nie daje zludnych nadziei tylko dokladnie wyjasnia co sie dzieje i jakie moga byc tego konsekwencje. Poza tym sam czas oczekiwania na wizyte mowi sam za siebie...Polecam a jestem jego pacjentka od 15 lat

nietrafna diagnoza, nietrafne leczenie - tylko tyle...

nietrafna diagnoza, nietrafne leczenie - tylko tyle...

lekarz to nie fryzjer, ma być konkretnie i jest:)

lekarz to nie fryzjer, ma być konkretnie i jest:)

dzięki Niemu i tylko dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować i mam kolano jak nowe :)Nie znam lepszego fachowca, który daje nadzieje i motywuje do pracy nad powrotem do zdrowia.

Skierował mnie na operacje nie potwierdzając diagnozy żadnym badaniem.Natychmiast zrezygnowałem.Okazało się że jest połowe mniej do zrobienia niż twierdził doktor Gawęda.

Fachowiec z najwyższej półki o ogromnym doświadczeniu zawodowym. Mądrze kieruje zespołem Aniołów, otaczając go, jak również pacjentów, serdeczna, ojcowską troską. Człowiek o wielkim takcie i świetnym poczuciu humoru, dobry psycholog, potrafiący niedogodności pacjentów związane z dolegliwościami zdrowotnymi ubrać w szaty nadziei i optymizmu. Gorąco polecam!

Genialny człowiek i fachowiec !!! gorąco polecam i dziękuję za nowe kolano:)))

Genialny człowiek i fachowiec !!! gorąco polecam i dziękuję za nowe kolano:)))

Świetny specjalista!!! Konkretny, jasno stawia diagnozę, ocenia zagrożenia, otwarcie mówi o możliwych komplikacjach.

mało że bardzo dobry w swoim fachu to jeszcze jaki przystojny-

mało że bardzo dobry w swoim fachu to jeszcze jaki przystojny-