dr n. med. Krzysztof Gawęda

Rozpoznał przyczyny dysfunkcji stawu kolanowego - w porządku. Dostałem zestaw ćwiczeń od Pana doktora ale niestety nie do końca dobrze dobranych dla mojego przypadku (lateralizacja rzepki). Najlepiej ćwiczenia rozpocząć z dobrym rehabilitantem a nie wykonywać ich samemu w domu jak doktor zaleca. Moja ocena DOBRY

Uważajcie na tego lekarza. Ja straciłam przez niego ponad miesiąc - poszłam z kolanem po wypadku - zgięcie 50 st. max. Diagnoza: uszkodzenie łąkotki i zerwanie ACL. Zalecenie: ćwiczenia dla uzyskania większego zgięcia. Po miesiącu na kontroli nie było poprawy a lekarz kazał kontynuować ćwiczenia. Okazało się, że kawałek łąkotki blokuje ruch kolana - więc ćwiczenia nie tylko były nieskuteczne ale szkodliwe. Na moje pytanie czy nie jest konieczna operacja lekarz powiedział, żebym zadzwoniła do Nałęczowa. Tam dowiedziałam się, że najbliższy termin operacji refundowanej przez fundusz to ... 2015 rok. Na szczęście w Lublinie są jeszcze inni lekarze, miałam 2 artroskopie (1. plastyka łąkotki, 2 rekonstrukcja ACL)(za darmo) i jest duża poprawa.

U pana doktora miałam 12 lat temu operacje na kolano- rekonstrukcję stawu kolanowego. Noga 100 procentach sprawna. Żadnych komplikacji, bardzo profesjonalnie. Niestety to samo zaczyna dziać sie z druga, wiec znów będę szukać pomocy u pana doktora...

Skierował mnie na operacje nie potwierdzając diagnozy żadnym badaniem.Natychmiast zrezygnowałem.Okazało się że jest połowe mniej do zrobienia niż twierdził doktor Gawęda.

Z doktorem Gawędą współpracuję od 4 lat, przeszłam 2 zabiegi kolan z jego udziałem i z czystym sumieniem polecam go wszystkim, którzy borykają się z podobnymi problemami. Pan Doktor jest bardzo konkretny, ale i b. miły. Próbowałam się leczyć u wielu lekarzy, ale większość bardziej szkodziła, niż naprawiała. Dopiero kiedy trafiłam do Ośrodka ARTHROS w Nałęczowie do Doktor M. Tarczyńskiej i Doktora Gawędy - otrzymałam fachową pomoc. Dziękuję!

odradzam! pan Gawęda strasznie mnie rozczarowal. musialem uciekac z leczeniem kolana do innego lekarza.

Polecam bardzo...kompetentny,uprzejmy i zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentow tym bardziej wieloletnich. Potrafi zmobilizowac do pracy nad soba i nie daje zludnych nadziei tylko dokladnie wyjasnia co sie dzieje i jakie moga byc tego konsekwencje. Poza tym sam czas oczekiwania na wizyte mowi sam za siebie...Polecam a jestem jego pacjentka od 15 lat

mało że bardzo dobry w swoim fachu to jeszcze jaki przystojny-

mało że bardzo dobry w swoim fachu to jeszcze jaki przystojny-

Genialny człowiek i fachowiec !!! gorąco polecam i dziękuję za nowe kolano:)))

Genialny człowiek i fachowiec !!! gorąco polecam i dziękuję za nowe kolano:)))

Dzięki panu doktorowi już od 12 lat nie mam problemu z kolanem.

Dzięki panu doktorowi już od 12 lat nie mam problemu z kolanem.