Filtruj terminy

Ortopeda Nałęczów

Dr Krzysztof Gawęda jest najwyższej klasy ortopedą, przy tym bardzo przystępny - dusza człowiek, prawdziwy artysta w swoim zawodzie. Trafiłam do Doktora w opłakanym stanie - całkowicie zdeformowane kolano, noga krótsza o 10 cm, ból nieopisany. Dodać trzeba, że mam 75 lat i osteoporozę. Zabieg endoprotezoplastyki kolana był piekielnie skomplikowany. Oto wynik:
swobodnie chodzę, nie mam bólu, wreszcie wysypiam się, 100% satysfakcji jednym słowem Dr Gawęda podarował mi drugie życie. ...
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Krzysztof Doroszewski

24-150 Nałęczów

Po pół roku po przepisaniu się do innego lekarza został stwierdzony mi poważny problem z kolanem. Pomimo sygnałów że coś jest nie tak, sprawa została przez ocenianego lekarza olana. Brak szacunku do pacjenta, brak kultury. Brak jakiejkolwiek rzeczowości w temacie.
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF

lekarz Leszek Ciuba

24-150 Nałęczów

Doktor Ciuba to ortopeda na wysokim poziomie!!!!!!!! odwiedziliśmy wielu w lublinie specjalistów którzy przepisywali leki które nie dawały żadnej poprawy. Za każdym razem dodatkowo wydawaliśmy pieniądze - bezskutecznie. Dopiero Dr Ciuba poznał się na zdjęciu wykrył przyczyne i postawił trafną diagnoze. Moja mama dzięki niemu chodzi. Dziekuje

lekarz Zbigniew Dajewski

arthros
kasztanowa,6
Nałęczów

Bardzo kompetentny i serdeczny lekarz. Polecam. Pan dr zoperował mi guzek reumatoidalny na lewej łapie i na prawdę wszystko było i jest super.
Opinia dodana przez: Ireneusz

dr n. med. Jarosław Kłębukowski

24-150 Nałęczów

Zanim wyraziłem opinie, zapoznałem się regulaminem i nie jest ona pisana pod wpływem emocji. Wyrażam duże uznanie dla pracy Pana dr Jarosława Kłębukowskiego, który po raz drugi operował moją mamę. W wyniku obu operacji odzyskała odzyskała sprawność stawów kolanowych. Może normalnie funkcjonować. Potwierdzam wysokie kompetencje i fachowość doktora Kłębukowskiego.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jarosław Wojtiuk

24-150 Nałęczów

Kompetentny i mily , uśmiechnięty i żartobliwy .
Specjalista w swoim.Bardzo uprzejmy.Polecam z całych sił.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Cezary Łapiński

dr Dawid Pyzik

lekarz Dorota Fabijańska

24-150 Nałęczów

Ortopedzi w mieście Nałęczów