dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Doktora Kaniosa poznałam ponad 15lat wstecz, gdy nie mogłam chodzić z powodu porażenia nóg i zostałam wniesiona do jego gebinetu. Przedtem za pomocą rezonansu, zdiagnozowano u mnie stwardznienie rozsiane. Dzięki wprowadzonemu przez doktora leczeniu odzyskałam sprawność w nogach i po dziś dzień funkcjonuje samodzielnie. Jestem niezmiernie wdzięczna, szcególnie, że obecnie stosuje tylko jeden lek, 2 razy na dobę. Z każdą wizytą, jestem dokładnie zbadana i wysłuchana. Doktor Kanios jest zawsze uprzejmy i nigdy ne szczędzi czasu dla pacjenta. Gorąco polecam.! Danuta D

Danuta D

Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Pomógł mi (skutecznie) w leczeniu poważnego, przewlekłego schorzenia narządu ruchu, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Bardzo wnikliwy i zaangażowany lekarz, po którym widać, że praca to również jego pasja. Ostrożny i doświadczony lekarz, którego mogę szczerze polecić.

Świetny, budzący uznanie fachowiec. Posiada grono wdzięcznych i zadowolonych pacjentów, wg. których z niemałymi sukcesami leczy porażenia kończyn, dyskopatię, rozmaite nerwice itp. Posiada również doświadczenie w leczeniu stwardnienia rozsianego i zapalenia stawów. Mi akurat pomógł wyleczyć bezsenność+ depresję, co nie jest strasznie poważnym schorzeniem, ale i tak paru lekarzy, przed dr Krzysztofem, nie potrafiło temu podołać. :) Reasumując: POLECAM PO 100-kroć!!!

Przed 5 laty rozpoznano u mnie migrene.Leczylam sie u wielu neurologow ,ale bole nadal wystepowaly bardzo czesto ,srednio okolo 8 napadow silnego dlugotrwalego bolu z wymiotami i nudnosciami w miesiacu.Czeste bole glowy bardzo mi dokuczaly.W lipcu ubieglego roku zglosilam sie o pomoc do doktora.Po przepisanych lekach ,ktore stosowalam przez 5 miesiacy ustapily.W grudniu odstawitam leki i do chwili obecnej nie mam atakow migrenowych.Potrzebujacym pomocy z powodu bolow glowy polecam tego lekarza

Jest wspaniałym lekarzem oddanym dla pacjęntów oraz bardzo pomocny w rozwiązywaniu nawet różnych problemów które dotyczą w człowieka w dzisiejszych czasach . Dr .Nauk ratując życie ludzkie nie jednenu pacjęntowi mało jest takich ludzi jak on.

Jako jedyny specjalista (a byłem u wielu), postawił właściwą diagnozę. Problemy z kręgosłupem nie były objawem schorzenia neurologicznego (jak sugerowali inni lekarze), ale stanem depresyjnym. Dzięki doktorowi Krzysztofowi wracam do formy. Nie chcę nawet myślec co by było, gdybym nie trafił do doktora Krzysztofa Kaniosa. Gorąco polecam.

Od kilku lat miałem problemy z dyskopatią i probowałem sie leczyc u wielu specjalistow niestety bez widocznych rezultatow kiedy trafiłem do Pana Doktora po 3 wizytach wrociłem do swego zawodu kamieniarza i nie mam zadnych probelmow.Ciesze sie ze udało mi sie udało trafic w Pana rece dzieki czemu moge nadal normalnie egzystowac i cieszyc sie zyciem.Prawdziwy fachowiec i specjalista.Uprzejmnie POLECAM !