dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Znakomity specjalista,lecze sie od kilku lat.Bylam juz u kilku lekarzy,lecz zaden nie mial tak cudownego podejscia do pacjenta,takiego ciepla w sobie i wysokiej kultury osobistej.Sprawia mi trudnosc wymienic jego zalety i do tego wszystkiego dokladnie zbada i ma czas na dluzsza rozmowe z pacjentem, uwaznie slucha .Jest dobrym lekarzem-GORACO POLECAM. Ewelina

Ewelina

Jestem zadowolony ze sposobu podejścia doktora do pacjenta. Poświeca bardzo dużo czasu na zdiagnozowanie choroby i posiada duży zakres wiedzy fachowej.W razie potrzeby konsultuje swoje diagnozy z pacjentem drogą telefoniczna lub mailową. Bardzo wszechstronny i godny zaufania. Mirosław Z.

Mirosław Z.

Na razie byłem dra Kaniosa parokrotnie i mój stan się poprawia (schorzenie kręgosłupa lędźwiowego). Lekarz,pośeięca sporo dla pacjentów i imponuje zakresem swej wiedzy. Wart polecenia. Albert

Albert

Przez 6 miesiecy leczylem sie z powodu rwy kulszowej u roznych neurologow ,bez poprawy.U dr kaniosa po 3 tygodniach leczenia bole calkowicie ustapily .W czasie pierwszej wizyty ,zostalem poinformowany kiedy nastapi poprawa , jakie mam stosowac cwiczenia w domu ,na czym spac,czego nie dzwigac ,o tym inni nic nie mowili.POLECAM TEGO LEKARZA . wdzieczny pacjent SZ.K.

wdzieczny pacjent SZ.K.

Jestem zadowolony z podejscia tego lekaarza do pacjenta poswieca on bardzo duzo czasu na zdiagnozowanie choroby stara sie uniknac leczenia operacyjnego.Poza wizyta konsultuje swoje diagnozy przez rozmowe telefoniczna z pacjentem. Polecam rowny gosc. Kazik Ilawa

Od ponad 5 lat zmagałam się z migreną, szukałam pomocy u wielu lekarzy, leczenie nie przyniosło pozytywnych efektów.Choroba przyczyniła się do zaburzenia prawidłowego funkcjonowania mojej osoby w pracy i w rodzinie z powodu wystąpienia bardzo częstego bólu głowy/4 razy w miesiącu po 2-3 dni/, a z tym związanymi objawami jak aura, drętwienie ręki, części twarzy i wymioty. Dzięki dr nauk med. Krzytofowi Kanios migrena wystepuje bardzo rzadko , czyli co 2-3 miesiące.Leczenie trawa 7 miesięcy.Pozytywne rezultay leczenia były widoczne już po 2 miesiącach.Dzisiaj czesto się uśmiecham, bo ból ustapił.A to wszystko zawdzięczam wspaniałej osobie jak dr nauk med.Krzysztofowi Kanios.Profesjonalny kontakt z pacjentem.Szeroki i odpowiedni dobór metod leczenia.Polecam goraco i szczerze.Aneta Gwiazda

Lecze sie od wielu lat u tego doktora i ciesze sie ze do niego tafilam.Bardzo wyrozumialy i zyczliwy dla pacjenta.Mowi rzeczowo o co chodzi.Duza wiedza i kultura.POLECAM LEOKADIA M., BARTOSZYCE

LEOKADIA M., BARTOSZYCE

Znakomity specjalista.Bardzo trafnie postawił diagnozę i wyleczył mój uraz kręgosłupa.Znam doktora od lat 12.Polecam gorąco Tadeusz J.

Tadeusz J.

Podchodzi do kazdego przypadku w sposob bardzo zaangazowany i stara sie ze wszystkich sil pomuc , to sie czuje w czasie rozmowy z lekarzem i w czasie badania.Diagnozy sa trafne i poparte wynikami badan.Jest przygotowany pod wzgledem fachowym do kazdego przypadku indywidualnie.Bardzo wazne-jest zawsze z nim kontakt telefoniczny,tel. zawsze odpowiada.Lecze sie u doktora od 5 lat z powodu padaczki i jestem bardzo zadowolony.Jest prawdziwym lekarzem ,POLECAM GO wszystkim potrzebujacym kontaktu z dobrym neurologiem karol k.

karol k.

Wysoce zaangazowany w to co robi ,a robi to bardzo dobrze.Bardzo duzo czasu poswieca na rozmowe z chorym,nigdy sie nie spieszy .ma czas na wnikliwe zbadanie .Zawsze zorientowany na pacjenta,wytlumaczy istote choroby,dalsze postepowanie,przypuszczalny czas leczenia , jak nalezy stosowac leki,jakie moga byc objawy uboczne stosowanych lekow.Jest wysokiej klasy specjalista neurologiem,ktory posiada duza wiedze i doswiadczenie zawodowe.Jest zorientowany na biezaco w nowinkach w zakresie swojej specjalnosci i nie tylko.Swoja wiedza ,doswiadczeniem ,wlasciwym podejsciem do pacjentow,stawianiem trafnych diagnoz i skutecznoscia leczenia zasluguje na polecenie go potrzebujacym leczenia neurologicznego. Bronisław K

Wysoce zaangazowany w to co robi ,a robi to bardzo
Bronisław K