dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Dr Kanios to wspaniały lekarz. Po tym jak opowiedziałam o swoich dolegliwościach nie patrzył na mnie jak na wariatkę. Czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Inni lekarze mówili, że zasypiam w ciągu dnia bo jestem przemęczona, kiedy zmniejszyłam swoją aktywność mówili, że jestem leniwa i powinnam wziąć się do pracy. Zaczynałam wierzyć, że faktycznie może się nad sobą użalam. Jednak Dr Kanios postawil trafną diagnozę- narkolepsja. Żaden inny lekarz nigdy nawet o tym nie wspomniał. Jestem w trakcie leczenia farmakologicznego, czuję się dużo lepiej i jestem bardzo wdzięczna, że trafilam ...

Dr Kanios to wspaniały lekarz.
Jestem w trakcie leczenia farmakologicznego, czuję się dużo lepiej i jestem bardzo wdzięczna, że trafilam na Dr Kaniosa.
Wizyta odbyła sie w spokojnej i miłej atmosferze. Pan Dr podchodzi do pacjenta z szacunkiem, poświęca wiele czasu na wnikliwy wywiad i badanie.
Jak najbardziej polecam Pana Dr Kaniosa.

Z czystym sumieniem polecam Pana dr. Kaniosa. Jest bardzo przyjemnym i sympatycznym lekarzem. Daje sie odczuc, ze jest to lekarz z powolania, z pasja i checia pomocy innym. Duzo czasu poswieca na wnikliwy wywiad z pacjentem. W odroznieniu od innych lekarzy z jakimi mialam kontakt, skupil sie na postawieniu trafnej diagnozy, a nie zaczal od testowania lekow. Jasne i przejrzyste zalecenia. Wizyta odbyla sie terminowo i punktualnie. Kontakt telefoniczny bardzo dobry. Polecam :)

Z czystym sumieniem polecam Pana dr. Kaniosa.
Jest bardzo przyjemnym i sympatycznym lekarzem.
Jasne i przejrzyste zalecenia.
Wizyta odbyla sie terminowo i punktualnie.
Kontakt telefoniczny bardzo dobry.

Polecam :)

OD MAJA CIERPIAŁEM Z POWODU CIĄGŁYCH BÓLÓW PLECÓW I NOGI PRAWEJ.NIE SPAŁEM CAŁYMI NOCAMI.LICZNE WIZYTY ,U RÓŻNYCH LEKARZY,NIE SPOWODOWAŁY USTĄPIENIA BÓLÓW.U DOKTORA PO TYGODNIU LECZENIA BÓLE USTĄPIŁY.POLECEM DOKTORA Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA,WDZIĘCZNY PACJENT STANISŁAW

Bardzo Polecam Dr.Krzysztofa Kaniosa.Ja zaliczam się do osób,które długotrwale walczą z bólami głowy potylicy.Przez dwa lata chodzac od lekarza do lekarza masa badań w tym dwa razy MR i TK wszystko ok,a bóle głowy nadal bardzo silne.Lekarze neurolodzy z mojego rejonu patrzyli się jak na psychicznie chorą,nie mając już najmniejszej nadzieji zaczęłam czytac opinie o neurologach nie z mojego rejonu i trafiłam na Dr.Kanios pomimo iż do doktora mam ok500km wybrałam się w nadzieji o pomoc i nie myliłam się, jedna wizyta, pozniej kontakt telefoniczny i mailowy na które Pan Doktor odpowiada błyskawicznie dobieranie leków pierwsze leki nic nie pomagały obecnie jestem na leku który zmniejszył moje bóle w 90% z czego jestem bardzo szczęśliwa i próbujemy dalej mam nadziej,ę że dojdziemy do 100% i nigdy więcej nie powrócą.Jeżeli ktoś ma również taki problem z bólami tego typu(a wiem że takich osób jest sporo)Polecam Gorąco Doktora!!!!!

Podejście do pacjenta,oraz profesjonalizm budzą zaufanie.Specjalista z górnej półki.Jest lekarzem z powołania,dokładny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Wykazuje dużą troskę o pacjenta.Najlepszy specjalista z jakim się spotkałem.Dziękuje doktorowi za okazaną pomoc.POLECAM.

Naprawdę świetny lekarz.Jednym tchem mogę wymienić kilkanaście osób ,którym pomógł ,w tym i mnie.Jako jedyny specjalista ,a byłem u wielu postawił prawidłową diagnozę.Moje problemy z kręgosłupem nie były objawem schorzenia neurologicznego,jak sugerowali inni lekarze,lecz stanem depresyjnym.Dzięki dr wracam do formy. Dla mnie lekarz na MEDAL .POLECAM.

Pomógł mi opanować bardzo silny ból prawej gałki ocznej,ktory występował miedzy 2 a 3 godziną.Wizyty u licznych neurologów były porażką.POLECAM

Jest bardzo dobrym specjalistą.Potrafi i chce rozmawiać z pacjentem i dać mu nadzieję w trudnych chwilach choroby.Każda wizyta podnosi mnie na duchu.Oby było więcej takich lekarzy.

Podchodzi do każdego przypadku w sposób bardzo zaangażowany i stara się pomuc.Stawia trafne diagnozy,poparte wynikami badań.Leczę się u doktora od 7 lat z powodu padaczki i jestem bardzo zadowolony.POLECAM GO wszystkim potrzebującym kontaktu z dobrym neurologiem.

Przez 6 miesięcy leczyłem się z powodu rwy kulszowej ,szpitalnie i u kilku neurologów ,bez poprawy.Po rozpoczęciu leczenia u dr ,po 15 dniach bóle ustąpiły i wróciłem do pracy. SZCZERZE POLECAM .