dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Juz kolejny raz otrzymalem od Pana blyskawiczna i skuteczna pomoc.Wiem .ze zawsze moge sie zwrocic o pomoc.Dziekuje za wszystko drogi Panie Doktorze. WALDEMAR O.

WALDEMAR O.

Ma to co kazdy lekarz miec powinien-POWOLANIE.Pelny PROFESJONALIZM.POLECAM Brabara SZ.

Ma to co kazdy lekarz miec powinien-POWOLANIE.Pelny PROFESJONALIZM.POLECAM

Brabara SZ.

Ocena:Najlepszy Komentarz Jest wyjatkowym neurologiem .Bardzo mi pomogl w trudnym dla mnie czasie.Dzisiaj po 6 miesiacach czuje sie dobrze i ciesze sie zyciem.Potrafil zmotywowac mnie do myslenia pozytywnego.Jest konkretny i profesjonalny,z duzym bagazem wiedzy i doswiadczenia.Dziekuje doktorowi za pomoc i poswiecony czas w trudnym okresie mojego zycia. JK

Ocena:Najlepszy
Komentarz

Jest wyjatkowym neurologiem .Bardzo mi pomogl w trudnym dla mnie czasie.Dzisiaj
myslenia pozytywnego.Jest konkretny i profesjonalny,z duzym bagazem wiedzy i
doswiadczenia.Dziekuje doktorowi za pomoc i poswiecony czas w trudnym okresie
mojego zycia.
JK

Jest wyjatkowym neurologiem .Bardzo mi pomogl w trudnym dla mnie czasie.Dzisiaj po 6 miesiacach czuje sie dobrze i ciesze sie zyciem.Potrafil zmotywowac mnie do myslenia pozytywnego.Jest konkretny i profesjonalny,z duzym bagazem wiedzy i doswiadczenia.Dziekuje doktorowi za pomoc i poswiecony czas w trudnym okresie mojego zycia. J.K.

Jest wyjatkowym neurologiem .Bardzo mi pomogl w trudnym dla mnie czasie.Dzisiaj
myslenia pozytywnego.Jest konkretny i profesjonalny,z duzym bagazem wiedzy i
doswiadczenia.Dziekuje doktorowi za pomoc i poswiecony czas w trudnym okresie
mojego zycia.

J.K.

Dzieki dr Kaniosowi wyleczyłem dosyć uciążliwe schorzenie kręgosłupa dolnego, które w dużej mierze utrudniało mi pracę i po prostu uprzykrzało życie. Teraz nie martwie się o bóle w plecach i prowadzę stosunkowo aktywny tryb życia, po zaledwie kilkumiesięcznej terapii. Cenię dra Kaniosa przedewszystkim za dokładność i zaangażowanie w leczenie pacjentów. Jest bardzo kompetentnym specjalistą, zawsze przygotowanym na spotkanie z pacjentem i nigdy nie patzy na zegarek w trakcie wizyty. Szanuje również portfel pacjenta i zawsze stara się dobrać optmalny lek dla danego schorzenia. Gdybym miał polecić komuś dobrego neurologa to ...

Gdybym miał polecić komuś dobrego neurologa to w pierwszej kolejności byłby to dr Kanios.

Jestem zadowolony ze sposobu podejscia tego lekarza do pacjenta.Poswieca bardzo duzo czasu na zdiagnozowanie choroby.Konsultuje poza wizyta swoje diagnozy,przez rozmowe telefoniczna z pacjentem.Polecam,rowny gosc . JAKUB

Jestem zadowolony ze sposobu podejscia tego lekarza do pacjenta.Poswieca bardzo
rozmowe telefoniczna z pacjentem.Polecam,rowny gosc .
JAKUB

Wspaniały lekarz, Wzór do naśladowania dla innych lekarzy. Ma czas dla pacjenta a to jest ważne. Wiele mu zawdzięczam.

Miałem kilka zasłabnięć przypominających padaczkę. Byłem u innego neurologa. Wyniki były ok. Po nastepnym upadku mój miejscowy neurolog chciał wysłać mnie na badania do szpitala. Całe szczęście że znalazłem Pana doktora Kaniosa. Po rozmowie wyszło że pierwsze objawy pdaczki skroniowej miałem już 25 lat temu. Teraz to się nasiliło, biorę odpwiednie leki i jest ok. Jestem Panu Doktorowi wdzięczny, moje życie się zmieniło na lepsze, jestem innym człowiekiem, potrafię rozmawiać z ludźmi, nie uciekam od nich a co najważniejsze nie mam ataków. Spotkałem wielu lekarzy w swoim 40 letnim życiu ale to jest wyjątek. Jest wzorem do naśladowania dla lekarzy. Powinni przyjść do niego na przeszkolenie - jak postępować z człowiekim i pacjentem.

Dziękuję Panu Doktorowi z całego serca za wspaniałe podejście i błyskawicznie udzieloną pomoc, zapamiętam to na zawsze! Dr Kanios jest z pewnością najlepszym lekarzem, którego znam, jest wybitnym neurologiem i wyjątkowym człowiekiem. Miałam wielkie szczęście, że mogłam go poznać dzięki pozytywnym opiniom innych pacjentów. Jestem z Warszawy i moja babcia miała mocny udar kilka miesięcy temu, który spowodował afazje oraz sparaliżowanie prawej strony a ostatnio atak padaczki, po którym babcia czuła się coraz gorzej przez 2 tygodnie, więc szukając ratunku zdecydowałam się zadzwonić do Dr Kaniosa, który natychmiast podjął działania ...

Jestem z Warszawy i moja babcia miała mocny udar kilka miesięcy temu, który spowodował afazje oraz sparaliżowanie prawej strony a ostatnio atak padaczki, po którym babcia czuła się coraz gorzej przez 2 tygodnie, więc szukając ratunku zdecydowałam się zadzwonić do Dr Kaniosa, który natychmiast podjął działania żeby pomóc.
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego lekarza: jego zaangażowania, bezgraniczna chęć udzielenia pomocy, dokładność, profesjonalizm i wiedza zasługują na medal.
Z Dr Kanios jest doskonały kontakt telefoniczny i mailowy, wszystko przejrzyście wytłumaczy, doradzi najskuteczniejszą metodę leczenia, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i co najważniejsze pozytywne efekty.
Jeśli szukacie znakomitego neurologa i chcecie pomóc sobie lub swoim bliskim, to szczerze polecam Dr Kaniosa, naprawdę można mu zaufać, jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Doktorowi!

Podejscie do pacjenta,oraz profesjonalizm budza zaufanie.Specjalista z gornej polki.Lekarz z powolania-dokladny ,precyzyjny z ogromna wiedza i doswiadczeniem.Wykazuje duza troske o pacjenta.Najlepszy specjalista z jakim sie spotkalem.Dziekuje doktorowi za okazana pomoc.POLECAM

Podejscie do pacjenta,oraz profesjonalizm budza zaufanie.Specjalista z gornej
polki.Lekarz z powolania-dokladny ,precyzyjny z ogromna wiedza i
spotkalem.Dziekuje doktorowi za okazana pomoc.POLECAM