dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Jesienią ubiegłego roku w ciągu 10 dni,po postępujacym osłabieniu siły rąk i nóg przestałem chodzić. Po leczeniu szpitalnym rozpozano u mnie aksonalne uszkodznie nerwów strzałkowych i piszczelowych obu kończyn dolnych.Po przepisanych lekach i zabiegach fizykoterapii przez 4 miesiące nie było żadnej poprawy.Po rozpoczęciu leczenia u doktora i zmianie leków ,po miesiącu była minimalna poprawa, a po 3 jest już prawie dobrze.

Spaniały sumienny i porco pomocny w swej dziedzinie mało dziś jest takich Dr .Nauk K. Kanios.Polecam potrzebującym !!!!!!!

Wspaniały lekarz, super podejśćie do chorego.Wie co robi i jest w tym profesjonlista.

WYLECZYL MNIE ,GDZIE INNI NIE MOGLI LUB NIE POTRAFILI.POSWIECA CHOREMU DUZO CZASU I UWAGI,WSPOLPRACUJAC PRZEZ CALY OKRES LECZENIA.DOSWIADCZONY ,PROFERSJONALNY I BARDZO SKUTECZNY SPECJALISTA.

Lekarz staranny i otwarty na problemy chorych. W szybkim czasie wyleczyl mnie z rwy kulszowej,z ktora inni nie mogli sobie poradzic.

Bardzo dobry specjalista,mowi w sposob zrozumialy i podchodzi do chorego z zainteresowaniem.Po udarze mozgu pokierowal moim leczeniem i wyprowadzil na prosta,po kilku miesiacach leczenia,tak jak obiecal.

Wie co robi i robi to bardzo dobrze,osiagajac doskonale rezultaty w leczenu. Starannie dobiera leki i jest bardzo dokladny.Swietny fachowiec i doskonaly lekarz.Osobiscie jestem bardzo wdzieczny Panu Doktorowi.

Posiada wysokie kwalifikacie i potrafi doskonale wywiazac sie ze swojego zadania .Przede wszystkim jest czlowiekiem,ktory otacza chorych cieplem i dobrocia.Jest wielu.ktorzy nie zapomna co dla nich uczynil.

.Przede wszystkim jest czlowiekiem,ktory otacza chorych cieplem i dobrocia.Jest
wielu.ktorzy nie zapomna co dla nich uczynil.

Posiada wysokie kwalifikacje i potrafi doskonalw wywiazac sie ze swojego zadania.Przede wszystkim jest czlowiekiem,ktory otacza chorych cieplem i dobrocia.Jest wielu ktorzy nie zapomna co dla nich uczynil.

Dr Kanios to lekarz wzbudzający zaufanie, o bardzo dużym doświadczeniu i bardzo rozległej wiedzy medycznej. Niejednokrotnie, z dobrym skutkiem, leczył schorzenia wykraczające poza obręb zainteresowania neurologii. Jest specjalistą, któremu można w 100% zaufać i którego każdemu chętnie polecam. AGATa

AGATa