dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

lekarz z prawdziwego zdarzenia!!! Juz od pierwszego kontaktu z pacjentem lekarz pragnie każdemu człowiekowi pomóc, posiadający dużą wiedzę, bardzo pomógł mojemu mężowi przy chorobie stwardnienie rozsiane, pomógł mi również rozwiązać problem mojej migreny (metoda amerykańska), Polecam Tego Lekarza wszystkim znajomym, A Panu doktorowi życzę dużo zdrowia!!

Leczylam sie u licznych lekarzy neurologow bez poprawy mojego stanu zdrowia.Tylko dr mi pomogl,bardzo dobry neurolog,goraco polecam. Agnieszka

Agnieszka

Wysokiej klasy specjalista neurolog. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie zawodowe. Stawiane rozpoznania są bardzo trafne. Jest zorientowany na bieżąco w nowych terapiach chorób układu nerwowego. Wszystko przejrzyście wytłumaczy, ma czas dla pacjenta, wybiera najskuteczniejszą metodę leczenia co daje poczucie bezpieczeństwa i co najbardziej istotne pozytywne efekty terapeutyczne. O każdej porze jest możliwy kontakt telefoniczny i e-mailowy. Jego zaangażowanie, bezgraniczna chęć udzielenia pomocy, dokładność, profesjonalizm, zasługują na uznanie. POLECAM

Od 6 lat leczylem sie z powodu bolu glowy wystepujacego codziennie w polaczeniu z szumem.Wielokrotne leczenie w oddzialach neurologicznych ,w Klinice Neurochirurgicznej,oraz u wielu neurologow nie przynioslo poprawy.Udr po 3 miesiacach leczenia bole glowy ustapily ,a szum wystepuje sporadycznie.Jesli potrzebujecie dobrego neurologa,to polecan dr Kaniosa

Od 6 lat leczylem sie z powodu bolu glowy wystepujacego codziennie w polaczeniu
z szumem.Wielokrotne leczenie w oddzialach neurologicznych ,w Klinice
Neurochirurgicznej,oraz u wielu neurologow nie przynioslo poprawy.Udr po 3

Pan Dr wzbudzil u mnie pelne zaufanie,jako lekarz i jako czlowiek.Ciesze sie,ze
trafilem pod jego opieke.Z pelna odpowiedzialnoscia polecam doktora ,osobom
poszukujacym dobrego lekarza ,ktoremu mozna zaufac.

Pan Dr wzbudzil u mnie pelne zaufanie,jako lekarz i jako czlowiek.Ciesze sie,ze trafilem pod jego opieke.Z pelna odpowiedzialnoscia polecam doktora ,osobom poszukujacym dobrego lekarza ,ktoremu mozna zaufac. adam

Pan Dr wzbudzil u mnie pelne zaufanie,jako lekarz i jako czlowiek.Ciesze sie,ze
trafilem pod jego opieke.Z pelna odpowiedzialnoscia polecam doktora ,osobom
poszukujacym dobrego lekarza ,ktoremu mozna zaufac.
adam

Krzysztof Busz Najwyższej klasy specjalista neurolog. Ma dużą wiedzę i olbrzymie doświadczenie zawodowe. Stawia bardzo trafne diagnozy nie tylko w schorzeniach neurologicznych lecz również w chorobach wewnętrznych / np. choroby układu krążenia /. Na bieżąco studiuje wydawnictwa fachowe , przez co rozpoznanie chorób i ich leczenie opiera na najnowszej wiedzy i najlepszych /nie zawsze najnowszych i najdroższych/ lekach. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi/ wywiad, rozmowa , analiza wyników itp./. Jego wiedza, doświadczenie i podejście do pacjentów sprawiają, że stawiane diagnozy są trafne , a leczenie skuteczne . Gorąco polecam!!!

Krzysztof Busz

Od pietnastu leczono mnie z powodu niedokrwistosci jakoby z niedoboru zelaza.Wielokrotnie bylam leczona szpitalnie w Elblagu.Caly czas przyjmowalam zelazo bez istotnego efektu terapeutycznego.Moje bole glowy,dretwienia stop,napadowe pieczenie rak i stop,ciagle bole krzyza i konczyn dolnych,postepujace oslabienie pamieci byly leczone przez roznych lekarzy jako nerwica i dyskopatia.Stosowane leki nie przyniosly istotnej poprawy.Po pierwszej wizycie u doktora i wykonaniu zleconych badan okazalo sie,ze przyczyna moich dolegliwosci jest niedobor witaminy B 12.Przez 15 lat zaden z leczacych mnie lekarzy nie zlecil tego badania.A to przeciesz takie proste.Mialam szczescie,ze trafilam do doktora. Jadwiga G.

Od pietnastu leczono mnie z powodu niedokrwistosci jakoby z niedoboru
zelaza.Wielokrotnie bylam leczona szpitalnie w Elblagu.Caly czas przyjmowalam
zelazo bez istotnego efektu terapeutycznego.Moje bole glowy,dretwienia
stop,napadowe pieczenie rak i stop,ciagle bole krzyza i konczyn
dolnych,postepujace oslabienie pamieci byly leczone przez roznych lekarzy jako
wizycie u doktora i wykonaniu zleconych badan okazalo sie,ze przyczyna moich
dolegliwosci jest niedobor witaminy B 12.Przez 15 lat zaden z leczacych mnie
lekarzy nie zlecil tego badania.A to przeciesz takie proste.Mialam szczescie,ze
trafilam do doktora.

Jadwiga G.

Po wielokrotnych wizytach u wielu neurologow,nie bylo widac efektow leczenia.Doktor zastosowal lek ktory niedawno zostal wprowadzony do leczenia padaczki i jest bardzo dobrze.Jest bardzo dobrze zorientowany w nowosciach na rynku farmaceutycznym w leczeniu chorob neurologicznych .Nie przepisuje zbednych lekow .ktore uposledzaja funkcjonowanie ukladu nerwowego.Slucha cierpliwie skarg chorego,dokladnie bada,ma czas ,w` czasie wizyty czuje sie ,ze jest zangazowany w udzieleniu jak najbardziej skutecznej pomocy. Zorientowany na pacjenta,dajacy poczucie ciepla i optymizmu w trudnym okresie chorego.To lekarz ,ktorego mozna polecic chorym w potrzebie.

Po wielokrotnych wizytach u wielu neurologow,nie bylo widac efektow
leczenia.Doktor zastosowal lek ktory niedawno zostal wprowadzony do leczenia
padaczki i jest bardzo dobrze.Jest bardzo dobrze zorientowany w nowosciach na
rynku farmaceutycznym w leczeniu chorob neurologicznych .Nie przepisuje
zbednych lekow .ktore uposledzaja funkcjonowanie ukladu nerwowego.Slucha
cierpliwie skarg chorego,dokladnie bada,ma czas ,w` czasie wizyty czuje sie ,ze
pacjenta,dajacy poczucie ciepla i optymizmu w trudnym okresie chorego.To lekarz
,ktorego mozna polecic chorym w potrzebie.

OD: Krystyna Konopko Wybitny specjalista.Profesjonalne podejście do pacjenta, zawsze bezbłędna diagnoza.Bardzo miły kontkat z pacjentem czuje sie jakbym znała Pana Doktora od dawna, od 5 lat lecze sie z powodu migreny z bardzo dobrym efektem terapeutycznym.Taki ludzki Doktor-SZCZERZE POLECAM !!

OD: Krystyna Konopko