dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Od kilku lat leczyłem się z powody silnych bólów glowy w prawej skroni ,bez powodzenia.Wszyscy neurolodzy twierdzili że mam migrenę.Wykonane badania ,mri głowy ,eeg ,były prawidłowe .Dr rozpoznał u mnie zespół lęku uogólninego ,oraz napięciowe bółe głowy.Zapisał 2 leki i bóle ustąpiły po 5 dniach.Teraz prostu chce się życ.Warto skorzystać z porady dr,chociasz jechałem 400km.SZCZERZE POLECAM

Przez trzy lata leczyłam sie w klinice i u wielu neurologów ,z powody padaczki czołowej ,bez ustąpienia napadów.Napady występowały glównie nocą,pod postacią pedałowania nogami ,zasłanianiem rękami oczu i utratą przytomności.Po rozpoczęciu leczenia u dr i zmianie leków ,napadów nie ma od roku .POLECAM dr chorym na padaczkę.

Leczyłam się od kilku latu u wielu neurologów,w kraju izagranicą bez poprawy mojego stanu zdrowia.Lekarze uważali moją chorobę za depresję,cechę charakteru-taka z pani spokojna osoba,wogóle nic nie uważali,bo nie wiedzieli co mi jest.Dr zdiagnozował u mnie poważny problem neurologiczny.Warto się udać do dr Kaniosa,polecam zwlaszcza tzw.trudnym przypadkom.

Miałam uciążliwe migreny. A dzięki Panu Doktorowi już nie mam !!! Dziękuję i polecam!!!

Bóle zaczęły się w wieku 7-miu lat. Ataki, jak pamiętam, w wieku 18-tu, bo wtedy pierwszy raz znalazłam się w szpitalu. I wtedy postawiono pierwszą mylną diagnozę: zapalenie ucha środkowego lub problemy z błędnikiem. Obie wykluczono, ale i tak wypisano mnie ze szpitala. Potem na własną rękę robiłam mnóstwo badań, odwiedzałam kolejnych lekarzy. I spotykałam się albo z ignorancją w postaci stwierdzeń: bóle napięciowe "proszę się tak nie denerwować", albo stawiono jedną z najprostszych diagnoz: migrena. I po kilku latach błądzenia lekarskiego choroba się coraz silniej rozwijała, aż w końcu doszło do utrat przytomności. Bóle już były nie do wytrzymania. W efekcie prawie co dwa tygodnie lądowałam w kilku kolejnych szpitalach. Tam robiono mi tomografie i rezonansy głowy. Ale nigdy angio!!! Jak to możliwe? I dopiero dzięki opiniom na portalach trafiliśmy do doktora . Po pierwsze: to jedyny doktor, który poświęcił mi czas. Tak, jedyny! Wizyta nie trwała 20 min jak w innych klinikach prywatnych, ale 1,5 h. Każda kolejna podobnie. A wywiad był kolejno i kolejno pogłębiany. I badania. Lekarz nie opierał się na swoich podejrzeniach, jak kilku innych lekarzy. Potrzebował badań. Mimo, ze miałam ich sporo, to okazało się, że są niewystarczające - wielu istotnych brakowało. I to właśnie dr Kanios stwierdził, że skoro mam silne bóle głowy, to doszukując się m.in. przyczyn naczyniowych, należy obligatoryjne zlecić zrobienie tomografii angio, skoro jej przez tyle lat jeszcze nigdy nie robiono. I faktycznie wykazała zmiany.

Doktor dla pacjenta ma czas, wykazuję się wyjątkową empatią i wnikliwie słucha. Dzięki dokładnemu wywiadowi dowiedział się, że miałam omamy węchowe, że boli mnie głównie w skroni, że miewam wygięcia ciała, że mrugam powiekami, czego zupełnie nie pamiętam (obserwacje bliskich i osób postronnych), a co oznacza że tracę kontakt z rzeczywistością podczas ataku itd. I stawiał diagnozę, o którą nie było łatwo. Ale drąży i szukał aż do skutku. I dobrał bardzo dobre leki. Cierpiałam latami (do 31. roku życia). Powiedziałam doktorowi, że powinien mieć swój pomnik w miejscowości, w której przyjmuje. Odpowiedział skromnie, że wykonuje tylko swój zawód. Ja jednak nadal tak uważam.

Jestem pod wrażeniem Dr Kaniosa. Podejściem do pacjenta Wnikliwym badaniem i zapoznanie się z całą historią choroby.Nie wszystkim można pomóc; a w medycynie po pierwsze nie szkodzić i dr tej reguły przestrzega. Gorąco polecam pana doktora. Anna z Olsztyna

Anna z Olsztyna

MIAŁAM KRĘCZ KARKU OD 8 MIESIECY.ZADNE LEKI I ZASTRZYKI DO MIEŚNI ,NIE USUNĘŁY BOLESNYCH KURCZÓW SZYI.POJECHAŁAM DO DR 400KM,KTORY ZAPISAŁ 2 LEKI .I KRĘCZ KARKU USTAPIŁ.WDZIĘCZNA PACJENTKA Z ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami.POLECAM JB

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami.POLECAM

JB

POLECAM CIERPIĄCYM NA BÓŁE GŁOWY.POMÓGŁ MI OPANOWAĆ BOL GŁOWY HORTONA,KTORY PRZEZ 3 LATA BYŁ LECZONY JAK MIGRENA ,BEZ POPRAWY.

Bardzo skuteczny specjalista.Wie co robi i robi to dobrze,osiągając bardzo dobre rezultaty w leczeniu.Jest fachowcem w swojej specjalności. ZBYSZEK K. Z KOLNA

ZBYSZEK K. Z KOLNA