dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Dr Kanios to świetny specjalista, co uzasadnia jego wieloletnia praktyka i duże grono zadowolonych pacjentów. Mi osobiści pomógł w przypadku uporczywej rwy kulszowej za co jestem szczerze wdzięczny, natomiast mojemu znajomemu skutecznie pomógł wyleczyć nawracające nerwobóle. Jest lekarzem na wskroś kompetentnym i rzetelnie wywiązującym się ze swoich obowiązków. Wiem, że mogę na nim zawsze polegać, a w razie konieczności, nawet umówić wizytę u doktora w domu! Uważam, że warto promować takich jak On lekarzy, gdyż są naprawdę skuteczni i wydatnie poprawiają jakość życia swoich pacjentów. Pozdrawiam Pana Doktora i polecam każdemu choremu, świadomie wystawiając najwyższe noty!

Cezary

Fantastyczny specjalista- łata i naprawia przypadki, przy których odpuszczają "renomowane" prywatne gabinety i szpitale. Bardzo skuteczny lekarz- potrafi zająć się czymś tak trudnym jak adhd, padaczka, schorzenia kręgosłupa,SR, RZS i innymi. Z opinii pacjentów jak i mojej jest naprawdę niezawodny- możliwy jest zawsze kontakt telefoniczny jak i mailowy/ listowny- doktor Kanios to jeden z tych ludzi, do których można "iść jak we mgłe". Polecam! I-Ł-A-W-I-A-k

I-Ł-A-W-I-A-k

Witam. Chciałabym polecić każdemu dra Krzysztofa, gdyż jest najkompetentniejszym z lekarzy jakiego dotychczas spotkałam, mianowicie: - cierpliwie i dokładnie diagnozuje pacjenta, - bierze na poprawkę ceny leków- stara się dobrać optymalną dawkę przy najniższej możliwej cenie leczenia, - jest świetnym specjalistą z poczuciem humoru, który potrafi dodać otuchy, - można się z nim skontaktować telefonicznie- w ogóle to współpracuje z pacjentem na każdym etapie leczenia, - cena wizyty to ok: 80 zł, ale i tak szybko się zwraca, bo na ogół pacjenci dra Kaniosa są zadowoleni z efektów. Zasadniczo jest ...

- cierpliwie i dokładnie diagnozuje pacjenta,
- jest świetnym specjalistą z poczuciem humoru, który potrafi dodać otuchy,

Zasadniczo jest tylko jedna wada - kolejki na umówiony dzień do doktora potrafią być bardzo długie, chociaż warto poczekać.

Reasumując: polecam każdemu i fajnie byłoby mieć więcej takich specjalistów (nie tylko lekarzy)!

Alka

Rewelacyjny lekarz,posiada duza wiedze i doswiadczenie.Jestem pacjentem od wielu lat,pelen profesionalizm w relacji lekarz-pacjent.Dla mnie Pan Doktor Kanios jest osoba godna najwyzszego szacunku.Takiego lekarza neurologa moge polecic wszystkim pacjentom.

Bardzo dobry specjalista,juz na wstepie postawil wlasciwa diagnoze,gdzie inni stawiali bledana i przepisywali leki ,ktore nie mogly przyniesc poprawy..Wynika to prawdopodobnie z dlugotrwalej rozmowy z chorym i dokladnego badania.Wzorcowy kontakt z pacjentem i zachowanie pozwalajace opanowac stres zwiazany z choroba.Po 18 miesiecznym leczeniu przed przyjsciem do doktora u innych lekarzy i 4 pobytach na oddzialach szpitalnych ,po 3 tygodniach leczenia u dr wyszlam z ciemnej strony zycia.Teraz po prostu chce mi sie zyc. wyleczona pacjentka

wyleczona pacjentka

U dr-a Kaniosa leczę się stosukowo krótko, ale znam parę osób, które są jego pacjentami od długich lat i musze stwierdzić, że cieszy mnie to, że w dobie afer korupcyjnych, upadających szpitali, strajków służby zdrowia i ogólnego zamieszania trafiają się jeszcze specjaliści, którzy nie są nastawieni na wydarcie pieniędzy z pacjenta i rzeczywiście chcą pomóc. Dr Kanios to świetny specjalista, nie wywyższa się, wizyty u niego nie bywają przykre jak u innych lekarzy (ale też nie spoufala się nadmiernie z pacjentem), ale przede wszystkim słucha (czasem wizyta przypomina rozmowę z psychologiem, a nie neurologiem). Ponadto poświęca każdemu przypadkowi chorobowemu dokładnie tyle czasu ile potrzeba na porządny wywiad i diagnozę.
Reasumując- nie wystawiam doktorowi oceny- bo zrobią to inni- jedynie szczerze polecam.

Radosław

Jest bardzo dobrym specjalista.Potrafi i chce rozmawiac z pacjentem i dac mu nadzieje na w trudnych chwilach choroby.Kazda wizyta podnosi mnie na duchu.Oby bylo wiecej takich lekarzy. Tadeusz

Tadeusz

Krzysztof Kanios to jeden z najlepszych lekarzy, z którymi miałem do czynienia. Jego doskonałe przygotowanie, kompetencja i dokładność sprawiają iż jest człowiekiem godnym zaufania, w którego ręce bez wahania można powierzyć swoje zdrowie. Jest także człowiekiem dobrze wychowanym życzliwym i uprzejmym. Nie bagatelizuje problemów, z którymi przychodzą do niego pacjenci. W razie potrzeby jest w stanie poświecić danej osobie tyle czasu, ile ona potrzebuje, kompleksowo badając objawy u niej występujące. Wszystkie te cechy sprawiają, że pacjenci czuja się podczas wizyty komfortowo, mając wrażenie profesjonalnej i fachowej opieki zdrowotnej. W dodatku jest człowiekiem uczciwym, serdecznym, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam dr Kaniosa.

Piotr Przytuła.

Doktor Kanios jest niezwykle kompetentnym lekarzem i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że można mu ufać. Podejście do pacjenta jest jednym z wielu jego atutów. Nie żałuje czasu na wytłumaczenie przyczyn choroby i sposobów leczenia. Wzbudza zaufanie również dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i olbrzymiej wiedzy. Jest uprzejmy i przyjazny. Z jego porad skorzystałam przede wszystkim dlatego, że ma świetną opinię i wiele osób poleca go swoim znajomym, co i ja z pewnością zrobię, jeśli tylko ktoś będzie potrzebował porady neurologa. Pomoc, którą mi zapewnił, w znacznym stopniu wpłynęła na poprawę mojego życia i samopoczucia.

Zangazowany,dociekliwy lekarz,ale takze kulturalny i uczuciowy czlowiek.Bedac jego pacjentem ,mialem\ mozliwosc przekonac sie wielokrotnie,ze to on jest dla chorego .a nie chory dla niego.Diagnozy sa zawsze trafne,a choroby dopiero przez niego diagnozowane,pomimo wizyt u innych neurologow.Moge to stwierdzic .poniewaz doswiadczylem tego sam,dlugtrwale leczenie bolow krzyza jako dyskopatii,ktorych przyczyna byla depresja.Moi znajomi ktorym polecilem dr kaniosa sa tego samego zdania.SZCZERZE POLECAM JAN M.

JAN M.