dr n. med. Krzysztof Kanios

Neurolog

Od 20 lat jestem pacjentem P. Dr. Kaniosa. Jestem po złamaniu kręgosłupa, dzięki leczeniu i zawziętości P. Dr. dzisiaj chodzę. Zawdzięczam Mu bardzo dużo. Polecam gorąco innym pacjentom, jest świetnym specjalistą neurologiem. Nie zamieniłbym się na żadnego innego lekarza. W. Olechwir

W. Olechwir

Najlepszy - bardzo dobry neurolog. Dr Krzysztofa Kaniosa znam od ponad 35 lat. Jego życiową pasją i powołaniem była i jest medycyna-neurologia, którą zawsze stawiał na pierwszym miejscu w swej działalności zawodowej. Zawodowi lekarza bezgranicznie oddany. Niezwykle wytrwały i sumienny w poszerzaniu swojej wiedzy medycznej. Jest autorem około 40 publikacji w specjalistycznych wydawnictwach medycznych w dziedzinie neurologii. Doskonale potrafi nawiązać kontakt z każdym pacjentem. Stosuje bardzo skuteczne metody leczenia o czym miałem okazją wielokrotnie sam się przekonać, moi najbliźsi oraz bardzo wielu znajomych. Gorąco polecam. Andrzej Janulewicz

Najlepszy - bardzo dobry neurolog.
Gorąco polecam.
Andrzej Janulewicz

Po wielokrotnych wizytach u wielu neurologow,nie bylo widac efektow leczenia.Doktor zastosowal lek ktory niedawno zostal wprowadzony do leczenia padaczki i jest bardzo dobrze.Jest bardzo dobrze zorientowany w nowosciach na rynku farmaceutycznym w leczeniu chorob neurologicznych .Nie przepisuje zbednych lekow .ktore uposledzaja funkcjonowanie ukladu nerwowego.Slucha cierpliwie skarg chorego,dokladnie bada,ma czas ,w` czasie wizyty czuje sie ,ze jest zangazowany w udzieleniu jak najbardziej skutecznej pomocy. Zorientowany na pacjenta,dajacy poczucie ciepla i optymizmu w trudnym okresie chorego.To lekarz ,ktorego mozna polecic chorym w potrzebie.

Po wielokrotnych wizytach u wielu neurologow,nie bylo widac efektow
leczenia.Doktor zastosowal lek ktory niedawno zostal wprowadzony do leczenia
padaczki i jest bardzo dobrze.Jest bardzo dobrze zorientowany w nowosciach na
rynku farmaceutycznym w leczeniu chorob neurologicznych .Nie przepisuje
zbednych lekow .ktore uposledzaja funkcjonowanie ukladu nerwowego.Slucha
cierpliwie skarg chorego,dokladnie bada,ma czas ,w` czasie wizyty czuje sie ,ze
pacjenta,dajacy poczucie ciepla i optymizmu w trudnym okresie chorego.To lekarz
,ktorego mozna polecic chorym w potrzebie.

Dr Kanios pozwolil mi wyjsc z zalamania psychicznego.Przed przyjsciem do doktora, od 6 miesiecy leczylam sie u psychiatry ,bez powodzenia,ktory nigdy mnie nie zbadal i zamienial pare slow w czasie wizyty ,nie patrzac na mnie.Aktualnie czuje sie bardzo dobrze i chce podziekowac ta droga doktorowi za wszystko co dla mnie zrobil.Jest doktorem godnym polecenia Wyciagnienta z dola

Dr Kanios pozwolil mi wyjsc z zalamania psychicznego.Przed przyjsciem do
doktora, od 6 miesiecy leczylam sie u psychiatry ,bez powodzenia,ktory nigdy
mnie nie zbadal i zamienial pare slow w czasie wizyty ,nie patrzac na
mnie.Aktualnie czuje sie bardzo dobrze i chce podziekowac ta droga
doktorowi za
wszystko co dla mnie zrobil.Jest doktorem godnym polecenia
Wyciagnienta z dola

Polecam dra Kaniosa, bo wiem, że zawsze jest bardzo staranny, zaangażowany i sumienny. W porównaniu z niektórymi lekarzami jest wart znacznie więcej niż 5 lekarzy ze służby publicznej. Jestem mu wdzięczna za pomoc w opanowaniu padaczki i polecam wszystkim.

Doktor Kanios to w moim osobistym mniemaniu świetny fachowiec. Rzetelny i ostrożny profesjonalista, pochłonięty swoją pracą. Jest lekarzem wszechstronnym i wciąż zaangażowanym w proces samodoskonalenia. Nie obnosi się ze swoją wiedzą i nie dystansuję się od pacjentów. W pełni realizuje zasadę "PRIMUM NON NOCERE"- jest bardzo rozważny w leczeniu i z reguły uzyskuje pożądany efekt terapeutyczny. Pacjentom z woj. Warmińsko- mazurskiego i okolic- szczerze polecam.

Jest lekarzem konkretnym,.rzeczowym i zdecydowanym.Posiada duzy zasob wiedzy .ktora jest weryfikowana na biezaco i potrafi ja wykorzystac,ku zadowoleniu chorych.Co by nie mowic jest lekarzem.ktory stara sie i moze pomoc w wielu chorobach pochodzenia neurologicznego i nie tylko.Jesli liczysz na fachowa pomoc to polecam tego lekarza.

Przez 30 dni leczylem sie u neurologa z powodu bolow lewej konczyny dolnej bez poprawy.Nie moglem spac w nocy ,taki byl bol. Z ostrym bolem zostalem skierowany na rehabilitacje i prady,kore zamiast pomoc,znacznie nasilily moje bole.U dr kaniosa po 10 dniach leczenia ustapily.Po przepisanych lekach po raz pierwszy od 30 dni ,spalem cala noc.Polecam doktora chorym z podobnymi dolegliwosciam. Franciszek W.

Franciszek W.

Jeden z lepszych lekarzy ktorych znam.Posiada wysoki poziom wiedzy fachowej. Jego kompetencje i dokladnosc powoduja ,ze w jego rece mozna powierzyc swoje zdrowie.Stawia trafne diagnozy,osobiscie uczestniczy w dalszym leczeniu- staly kontakt telefoniczny i za pomoca poczty elektronicznej.Jest czlowiekiem inteligentnym,uczciwym ,z duza doza humoru.Powyzsze cechy powoduja.ze w czasie wizyty czuje sie komfortowo i nie ma sie watpliwosci co do prawidlowosci rozpoznania.

Poczatkowo moje objawy chorobowe byly dla lekarzy stwardnieniem rozsianym,nastepnie borelioza ,gruzlica,zapaleniem stawow,owrzodzeniem w przewodzie pokarmowym.Wielokrotnie bylem leczony w oddziachach szpitalnych,neurologicznym.chorob pluc,wewnetrznych,bez widocznej poprawy.Przyjmowalem wiele lekow ,bez poprawy mojego stanu zdrowia.Po wizycie u dr Kaniosa dowiedzialem sie ,ze jest to depresja .Przepisane leki juz po 5 dniach postawily mnie na nogi.Teraz w 3 miesiacu leczenia czuje sie bardzo dobrze,wszystkie objawy ustapily. Henryk W.

Henryk W.