Krzysztof Karkosz

Bez komentarza, ocena w skali stopniowej mówi za siebie. Nie polecam szpitala (oddziału chirurgicznego i ortopedycznego), chyba,ze tylko bardzo proste zabiegi. Każdy dobrze rozeznany w temacie leczy się w tylko w szpitalach krakowskich. Nie polecam lekarza!!!

Nie polecam lekarza!!!

Lekarz z powołania. Dziękuję panu za ludzkie podejście.

Lekarz z powołania. Dziękuję panu za ludzkie podejście.

Pan Krzysztof jest fachowcemjz najwyższej półki jako człowiek i jako lekarz. On mi zdjagnozował BRELIOZE a byłem na badaniach wg opini w najlepszych przychodniach w Krakowie i nic A TEN CZŁOWIEK orazu dał skierowanie pod kątem boreliozy i trafił.On posiada ogólną wiedze lekarską polecam go każdemu bez wahania

Bardzo zaangażowany,na prawdę chce pomóc pacjentowi,bezinteresowny.Miałam do czynienia z wieloma lekarzami,tacy jak pan Karkosz zdarzają się rzadko. Czasem spotyka się dobrych fachowców,a pan doktor jest jeszcze dobrym człowiekiem,co wcale nie jest takie powszechne.Polecam!

człowiek o wielkim sercu oddany swojej pracy i pacjentom szczerze godny polecenia i naśladowania