dr n. med. Krzysztof Komorowski

Endokrynolog, Internista

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej z Sercem oddany, mój lekarz - Marysia.

To mój cudowny Kierownik Specjalizacji.Wielcy ludzie z klasą nie mają kompleksów . Jak byłem stażystą żółtodziobem potrafił usiąść obok i pomóc mi zrobić wypisy. Już nigdy więcej się z tym u starszych lekarzy nie spotkałem. A wiedza Doktora to naprawdę imponująca rzecz!

Bardzo dobry lekarz. Od razu zostałem dobrze zdiagnozowany dzięki czemu szybko wróciłem do zdrowia. Wcześniej błądziłem u różnych lekarzy i nic. Gorąco polecam !

zachęcona dobrymi opiniami postanowiłam zarejestrować się do tego lekarza ale... przez telefon usłyszałam, że dla pacjentów, którzy jeszcze się u Pana nie leczyli nie ma miejsc do końca roku, a wizyta kosztuje 180 zł !!!!!!!!!!!

Dr. Komorowski uratował mi życie, kiedy przyszłam do niego po poradę w porost od lekarza ze szpitala na Batorego. Po obejrzeniu moich wyników natychmiast zostałam skierowana na operacją okazało się, że gdyby nie dr. Komorowski żyła bym jeszcze tylko pół roku. Teraz cieszę się życiem i rodziną DZIĘKUJĘ i polecam tego lekarza.

Zdecydowanie polecam!! Podchodzi do problemu kompleksowo, cierpliwie tłumaczy, o wszystko się można Go zapytać i co ważne ma podpisaną umowę z NFZ, więc za zlecone badania się nie płaci. Zadowolona pacjentka:)

Zadowolona pacjentka:)

jest kompetentny ,jestem pod opieką medyczną 12 lat z wyśmienitym rezultatem

jest kompetentny ,jestem pod opieką medyczną 12 lat z wyśmienitym rezultatem

Polecam wszystkim potrzebującym , leczę się u niego już 7 lat

Polecam wszystkim potrzebującym , leczę się u niego już 7 lat

Leczę się od wielu lat u P.Doktora - człowiek wyjatkowy, lekarz, który poświęca każdemu tyle czasu ile to jast konieczne do tego aby postawić diagnozę i wytłumaczyć pacjentowi jego stan zdrowia.Zastosowane leczenie zawsze skuteczne. Miły i uprzejmy. Wzudza zaufanie. Szkoda,że obecnie takich lekarzy jest coraz mniej. M.H.