lekarz Krzysztof Lemański

Polecam pana doktora-jest PRAWDZIWYM lekarzem dziś był u nas na wizycie -jestem bardzo zadowolona i cieszę się że są tacy ludzie jak doktor.

Jestem bardzo zadowolona z Dr Lemańskiego, najważniejsze, stawia trafne diagnozy, nie wymyśla cudów jeśli chodzi o leczenia, sympatyczny choć w pierwszym momencie na takiego nie wygląda. POLECAM!!!!!!!!!

Dr.jest bardzo miły,kompetentny,zawsze stawia trafne diagnozy i szybko postawi na nogi danymi lekarstwami.Szybko przyjeżdża do domu,przyjedzie nawet wieczorem i w niedziele,ma dużą wiedzę,cierpliwie wszystko wytłumaczy,zawsze pożartuje z córą i pogada,ona bardzo go lubi.Wszystkim go szczerze polecam.

Nie polecam, bardzo niemiły, nie powinien pracować z dziećmi, być może jest dobrym lekarzem ale odpowiedniego podejścia do dzieci nie ma. Moja córka bardzo się go bała, opuściła gabinet z płaczem co się wcześniej nie zdarzało.

Przez telefon faktycznie do najprzyjemniejszych rozmówców Doktor nie należy, lecz po przybyciu na miejsce okazał się całkiem sympatyczny i co najważniejsze - kompetentny. Lekarz przybył do nas po 20 min od telefonu. Jesteśmy naprawdę zadowoleni.

Świetny pediatra, nigdy nie odmówił przyjazdu do dziecka. Zawsze trafnie stawia diagnozę. Wiele razy naprowadzał na właściwe tory leczenie zaczęte przez lekarza rodzinnego. Lekarz godny polecenia. Sprawia wrażenie człowieka trochę szorstkiego, ale lekarzem jest świetnym.

Bardzo dobry lekarz ,poleciłam już go kilku znajomym bo naprawdę warto mieć takiego lekarza

najlepszy lekarz w szczeciie , jedyny ktory potrafil pomoc mojej corce z alergia wziwena i pokarmowa

Nie polecam , bardzo nie mily w rozmowie telefonicznej

Nie polecam , bardzo nie mily w rozmowie telefonicznej

Bardzo dobry pediatra. Leczy już drugie moje dziecko. Skuteczne metody leczenia. Dyspozycyjny.