lekarz Krzysztof Lemański

Bardzo dobry lekarz. Zaczął mnie leczyć gdy miałam 10 lat. Teraz mam lat 30-ści i nadal korzystam z usług medycznych Pana Doktora. Szybko i trafnie stawia diagnozę a przepisane leki szybko stawiają na "nogi". Pozdrawiam i dziekuje!!

Bardzo dobry lekarz. Zaczął mnie leczyć gdy miałam 10 lat.

Lekarz jest bardzo miły, kompetentny i zawsze wie co dolega mojemu synkowi jak tylko na niego spojrzy. Mój synek go bardzo lubi.

Lekarz godny polecenia w 100 %!Zawsze trafnie stawia diagnozę!

Lekarz godny polecenia w 100 %!Zawsze trafnie stawia diagnozę!

polecam tego lekarza, nie bagatelizuje objawów choroby, przyjechał nawet w niedzielę, konkretny, sympatyczny i kompetentny

niesamowity, lekarz z powołania i pasji

niesamowity, lekarz z powołania i pasji

Konkretny lekarz.Szybko dojezdza do pacjenta,nawet w niedziele.Zdecydowlismy sie na jego wizyte po2dniowej wycieczce po dyzurnych przychodniach.Dziecko goraczkowalo i nikt nie rozpoznal anginy.Dopiero dr Lemanski pokazal nam czopy na migdalach!!!Plecam

Szybko reaguje, nie bagatelizuje żadnych objawów choroby. Do tego bardzo komunikatywny, rozwiewający wszelkie wątpliwości i odpowiadający cierpliwie na pytania. I co ważne - odbiera telefon w sobotę. Szybko nawiązuje dobry kontakt nawet z najmłodszym pacjentem. Polecam!

Lekarz kompetentny, rzeczowy i bardzo miły. Polecam.

Lekarz kompetentny, rzeczowy i bardzo miły. Polecam.

Polecam, obecnie leczę prywatnie u tego lekarza swoją 4 letnią córkę. Przeszłam na prywatne leczenie po pewnym przywitaliu w przychodni dyżurnej. Lek. dyżurny zapytał "Z czym pani do mnie przyszła" A ja na to: "Z dzieckiem". Nie pytajcie o dalszy ciąg tej wizyty z NFZ.

Kompetentny lekarz, rzetelny życzliwy, budzacy zaufanie.

Kompetentny lekarz, rzetelny życzliwy, budzacy zaufanie.