dr n. med. Krzysztof Lewandowski

3,4
3,6
3,3
3,4

Szacunek za fachowość, za wiedzę i podejście do pacjenta. Skuteczność leczenia i powrót optymizmu zawdzięczamy Panu doktorowi dziękujemy za opiekę i poświęcony czas. Godny polecenia, pełen oddania lekarz i wspaniały człowiek..Ewa i Leszek Szaniawscy

LEKARZ KTORY ROZMAWIA Z PACJENTEM,TLUMACZY SPOKOJNIE I CIERPLIWIE ,BARDZO DOBRY CHIRURG I TO NIE TYLKO NACZYNIOWY .OGROMNA ZALETA TEGO LEKARZA TO SZACUNEK I CIERPLIWOSC DO STARSZYCH OSOB .JEST WYJATKOWYM LEKARZEM I MYSLE ZE TAKICH LEKARZY W POZNANIU NAM BRAKUJE.

Ma ponoć kompetencje, jest ,,prowizorycznie" uprzejmy, ale MINIMALNA ilość poświęconego czasu i brak tłumaczenia czegokolwiek- nie wywołuje chęci powrotu. No i faktycznie najlepiej być dziewczątkiem przed 30-tką (wzmożone zainteresowanie).

Trudno oceniać lekarza, jeżeli pod jednym nazwiskiem figuruję przynajmniej 3 lekarzy. bo dr Lewandowski który przyjmuje w Krakowie nie jest tym samym z Poznania, więc kogo oceniamy??????

Bardzo dobry, życzliwy i kompetentny lekarz. Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry, życzliwy i kompetentny lekarz. Gorąco polecam!!!

fantastyczny człowiek,kompetentny lekarz.uratował życie mojemu tacie.gorąco polecam!!!

W Lux Medzie Pan doktor przeprowadza obliterację. Radzę nie dać się nabrać na jego zapewnienia o wspaniałych efektach. Jego wiedza i umiejętności w tym zakresie są mikroskopijne. Widać, że zupełnie się nie rozwija w tej dziedzinie. Powinien się douczyć. Moim zdaniem, jeśli nie potrafi czegoś robić, nie powinno się narażać pacjentki na niepotrzebne koszty. U mnie nadal wszystko widać, nie widzę żadnego efektu, czym dr się nie przejął. Lepiej żeby Lux Med wysłał go na ponowne przeszkolenie. Póki co, szkoda czasu na tego lekarza.

Po błędzie innych lekarzy, nie dość, że uratował życie mojej mamie, później uniknął amputacji to nadal leczy i to z dobrym skutkiem. Zdecydowanie polecam.

Polecam wszystkim Panią wizyta u Pana doktora to kompleksowe spojrzenie na kobietę. :-) Celina Żmuda

:-) Celina Żmuda

Dokładnie przebadał, zdiagnozował, omówił problem w sposób zrozumiały dla pacjenta, poświecił odpowiednio dużo czasu.