lek. stom. Krzysztof Lewkowicz

Ortodonta

3,9

Właśnie skończyłam leczenie i jestem bardzo zadowolona może z wyjątkiem tych kolejek. Teraz dostałam nakładki retencyjne. A leczenie trwało trochę bo Hyrax i aparat stały górny i dolny.

Kompetentny i miły lekarz. Jestem 2 lata po leczeniu odstawiam szyny pojawia się co pół roku na wizyty kontrolne leczenie trwało 1.5 roku stałym aparatem górnym i dolnym jestem zadowolona nic się nie zmienia jak zerwał mi się drut do retencji doktor od razu kazał mi przyjechać przykleił Trochę długie kolejki jak to do dobrego lekarza. nie narzekam Polecam

Trochę długie kolejki jak to do dobrego lekarza. nie narzekam Polecam

Polecam. Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta. Nie chciałam nosić górnego aparatu bo zęby dolne były krzywe a górne odrobinę. Zaproponował, żeby na górze nosić takie przezroczyste nakładki a na dole założył aparat z białymi zamkami. Zęby wyprostowały się . Leczenie trwało 1,5 roku. teraz noszę tylko nakładki na noc i drucik z dolnymi zębami przednimi. Dziękuję.

Fajny lekarz właśnie zająłem druty po 1.5 roku i jestem zadowolony trochę długie kolejki ale pozostałe spoko zwłaszcza że najpierw nosiłem śrubę i miałem naprawdę niezły bajzel można do niego iść jak w dym zig

Adres strony internetowej: https://www.krzysztoflewkowicz.pl

Adres strony internetowej:

Nie polecam, doktor mówi raz tak raz tak. w lipcu planował ściągnięcie aparatu stałego po pół roku. synowi odpadł zamek, a doktor nawet niego nie przykleił twierdząc, ze już nie ma takiej potrzeby.

Ten ortodonta to jakaś jedna wielka pomyłka!!! Kiedy pierwszy raz do niego poszłam czekałam może godzine , albo półtorej bo była straszna kolejka, po prostu zero organizacji!!Tam umawiają każdego pacjenta na 5 min,nawet jeżeli wizyta wymaga co najmniej pół godziny. Lekarz jest bardzo niehigieniczny, moje zęby badał gołymi rękami bez użycia rękawiczek, a kiedy mój brat zasiadał na fotel nawet ich nie przemył, tylko postępował tak samo jak w moim przypadku. Najpierw kazał mi nosić jeden aparat, co oznaczało co najmiej 3 wizyty i w międzyczasie miałam kontrole.Potem z niego ...

Lekarz jest bardzo niehigieniczny, moje zęby badał gołymi rękami bez użycia rękawiczek, a kiedy mój brat zasiadał na fotel nawet ich nie przemył, tylko postępował tak samo jak w moim przypadku. Najpierw kazał mi nosić jeden aparat, co oznaczało co najmiej 3 wizyty i w międzyczasie miałam kontrole.Potem z niego zrezygnował, bo stwierdził że za długo go nosiłam,( choć robiłam wszystko tak jak mi nakazywał)nałożył mi coś co miało zmienić efekt aparatu,ale oczywiście to nic nie pomogło. Po krótkim czasie (i może 4 wizytach kontrolnych) kazał mi wrócić do poprzedniego aparatu. Zniszczył mi zgryz i zmarnował mnóstwo czasu(naprawdę bardzo dużo) nie polecam go nikomu, absolutnie nikomu, bo w Zamościu są inni, na pewno lepsi ortodonci niż on!!!!

Nie będę się długo rozpisywać. Do doktora chodziłam z synem. Aparat zdejmowany. Na początku leczenia synkowi aparat wypadał w nocy podczas snu, narzekał też ta swojego rodzaju "uwieranie", koniec końców nie chciał nosić aparatu. Jak wielkie było moje zdziwienie, gdy po relatywnie długim czasie pojawiliśmy się na wizycie kontrolnej, aby powiedzieć o problemie (syn właściwie niemal wcale aparatu nie nosił), zostałam poinformowana o "zachwycających rezultatach leczenia" już na samym początku. Widocznie zęby prostują się same. Czemu miało służyć to małe kłamstewko? Ile dziennie takich spływa na pacjentów? Tego nie dowiemy ...

Nie będę się długo rozpisywać. Do doktora chodziłam z synem. Aparat zdejmowany.
Czemu miało służyć to małe kłamstewko?
Ile dziennie takich spływa na pacjentów?
Tego nie dowiemy się nigdy.

Nosiłam aparat stały górny i dolny u tego lekarza, najpierw miałam założony górny a po czterech miesiącach dolny i wiekszość moich znajomych u innych lekarzy nie miała zakładanych na raz ( nie wiem skąd takie są opinie żeby zakładać na raz bo jeden aparat wystarczająco może boleć kilka dni, a zrresztą lekarz powiedział że można założyć dolny jak góra wystarczająco się uszereguje żeby nie zbić dolnych zamków) wcześniej maiałam śrubę hajraks na trzy miesiące , żaden ortodonta w Zamościu do których chodziłam na konsultacje wcześniej nie zaproponował takiego leczenia czy aparatu tylko chcieli usuwać zęby a byłam u trzech, mam zdjęty aparat i jestem zadowolona sympatyczny lekarz może trochę się czeka ale warto polecam