lek. stom. Krzysztof Lewkowicz

3,7
3,6
3,7
3,6

Właśnie skończyłam leczenie i jestem bardzo zadowolona może z wyjątkiem tych kolejek. Teraz dostałam nakładki retencyjne. A leczenie trwało trochę bo Hyrax i aparat stały górny i dolny.

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Zawsze poświęca na wizytę tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy w zrozumiały sposób. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Jeżeli byłaby taka możliwość, dałabym mu 6 gwiazdek.

Kompetentny i miły lekarz. Jestem 2 lata po leczeniu odstawiam szyny pojawia się co pół roku na wizyty kontrolne leczenie trwało 1.5 roku stałym aparatem górnym i dolnym jestem zadowolona nic się nie zmienia jak zerwał mi się drut do retencji doktor od razu kazał mi przyjechać przykleił Trochę długie kolejki jak to do dobrego lekarza. nie narzekam Polecam

Trochę długie kolejki jak to do dobrego lekarza. nie narzekam Polecam

Polecam. Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta. Nie chciałam nosić górnego aparatu bo zęby dolne były krzywe a górne odrobinę. Zaproponował, żeby na górze nosić takie przezroczyste nakładki a na dole założył aparat z białymi zamkami. Zęby wyprostowały się . Leczenie trwało 1,5 roku. teraz noszę tylko nakładki na noc i drucik z dolnymi zębami przednimi. Dziękuję.

Fajny lekarz właśnie zająłem druty po 1.5 roku i jestem zadowolony trochę długie kolejki ale pozostałe spoko zwłaszcza że najpierw nosiłem śrubę i miałem naprawdę niezły bajzel można do niego iść jak w dym zig

Bardzo nie polecam. Najgorszy z możliwych wyborów. Plan leczenia praktycznie na każdej wizycie ulega zmianie. Dodatkowo, lekarz nie pamięta co robił na poprzedniej wizycie, zmienia ciągle koncepcję i o niczym tak naprawdę nie informuje, o ewentualnych konsekwencjach swoich działań. Do momentu, gdy pacjent się o cokolwiek sam nie zapyta, nie jest w stanie się niczego dowiedzieć. Również kazał mi usunąć 4 zdrowe zęby. Leczenie jest ciągle przedłużane, a kwoty płacone za wizytę nieadekwatne do tego, co jest na nich wykonywane. Leczenie u tego pana kosztuje masę nerwów i pieniędzy.

Nie polecam, w kolejce czeka sie ponad 2 h, a czas poświęcony na wizycie to około 5 min, lekarz nie pamięta co robił na poprzedniej wizycie i to pacjent musi mu przypominać. Leczenie jest ciągle przedłużane i tłumaczone że już niedługo ;/ Po 4 latach noszenia aparatu zrezygnowałam ponieważ doktor stwierdził że będzie mi prostował ósemki co było nie wykonalne. Z opinii innego ortodonty wynika że nawet źle naklejone są zamki. Strata pieniędzy i czasu na tego lekarza. A teraz kolejnych pieniędzy na kolejny aparat i wizyty.

Adres strony internetowej: https://www.krzysztoflewkowicz.pl

Adres strony internetowej:

Nie polecam, doktor mówi raz tak raz tak. w lipcu planował ściągnięcie aparatu stałego po pół roku. synowi odpadł zamek, a doktor nawet niego nie przykleił twierdząc, ze już nie ma takiej potrzeby.