lek. stom. Krzysztof Lewkowicz

Ortodonta

nie polecam tego lekarza. Zle leczy, zdjęcia niewyraźne u niego robią bo inni ortodonci stwierdzili ze to zdjęcie wygląda jakby miało 15 lat i nic na nim nie widać, kazał mi wyrwać zęba zdrowego który okazało się ze nie powinien być wyrwany.

Nosiłam aparat stały górny i dolny u tego lekarza, najpierw miałam założony górny a po czterech miesiącach dolny i wiekszość moich znajomych u innych lekarzy nie miała zakładanych na raz ( nie wiem skąd takie są opinie żeby zakładać na raz bo jeden aparat wystarczająco może boleć kilka dni, a zrresztą lekarz powiedział że można założyć dolny jak góra wystarczająco się uszereguje żeby nie zbić dolnych zamków) wcześniej maiałam śrubę hajraks na trzy miesiące , żaden ortodonta w Zamościu do których chodziłam na konsultacje wcześniej nie zaproponował takiego leczenia czy aparatu tylko chcieli usuwać zęby a byłam u trzech, mam zdjęty aparat i jestem zadowolona sympatyczny lekarz może trochę się czeka ale warto polecam

Bez komentarza... beznadziejny i w ogóle do bani.

Bez komentarza... beznadziejny i w ogóle do bani.

najgorszemu wrogowi bym go nie poleciała. Brak kompetencji jakiejkolwiek. Tylko gada bezsensu i nic nie robi. Ja dopiero po pół roku jak do niego chodziłam założył mi aparat i to tylko na górę a na dół powiedział ze innym razem założymy. Ale w porę się wycofałam i teraz chodzę do innego ortodonty i jestem bardzo zadowolona. NIE POLECAM !!!On nie leczy on jeszcze gorzej robi niż jest.

najgorszy ortodonta w Zamościu. To co chciał mi zrobić z zębami to inni ortodonci i nie tylko sie za głowe łapali

Bardzo uprzejmy, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Córka miała już kiedyś zakładany aparat u innego ortodonty w Zamościu, z usług tamtego, ani ja, ani córka nie byłyśmy zadowolone. żałuję, że wcześniej nie trafiłyśmy do pana Lewkowicza. Polecam każdemu właśnie tego ortodontę.

Lekarz jest kompetentny, miły, sympatyczny, ale założył mi aparat do wewnątrz i mnie wszystko boli. Jak byłam u niego to stwierdził, że nic na to nie może poradzić.

bardzo fajny lekarz pomógł mi bardzo nosiłam już jeden aparat gorąco polecam

bardzo fajny lekarz pomógł mi bardzo nosiłam już jeden aparat gorąco polecam