lekarz Krzysztof Lubecki

2,5
2,2
2,2
2,1

Ja osobiście polecam doktora zna się na tym co robi nie jest wulgarny ani nie traktuje przedmiotowo jak to niektóre piszą jestem młodą mamą nawet bardzo i pan doktor ani nie oceniał wni nie krytykował mojego wieku wręcz przeciwnie byłam zestresowana pierwszą wizytą a Pan Lubecki rozluźnił atmosferę jakimś żartem i uważam że te panie które piszą źle na doktora że a to rzucił żart o piwnicy itp to są przemądrzałe "paniusie" które widza tylko czubek swojego nosa i nie znają się na żartach. A ty jak idziesz pierwszy raz to idź i sama się przekonaj też tak zrobiłam i mam już zdanie na jego temat którego nie zmienię prowadził ciążę mojej mamy i teraz moją i ja oraz moja mama jesteśmy z niego zadowolone ja i moja siostra jesteśmy zdrowe. A to że jakieś dziecko się urodziło chore to może być wina genów pozdrawiam i polecam najlepszy ginekolog jak dla mnie. Niewierzysz idź i sama się przekonaj ☺

NIE POLECAM! Do wczoraj byłam pacjentką dr. Lubeckiego. Leczyłam się prywatnie. Potraktował mnie przedmiotowo, był bezczelny, arogancki i przemądrzały. Podważa kompetencje lekarzy z renomowanej kliniki leczenia niepłodności pomijając fakt iż sam powiedział, że na niepłodności się nie zna. Wszechwiedzący, traktuje pacjentki lekceważąco, jest wulgarny i opryskliwy. Na ostatniej wizycie stwierdził, że zabieg usunięcia polipa w macicy jest tak dziecinnie prosty, że każdy ginekolog może go zrobić w piwnicy. Gdzie jest etyka lekarska??? Po przeczytaniu powyższych opinii już mnie nie dziwi fakt, że na wizyty do dr. Lubeckiego wchodzi się z "biegu" bo kolejek nie ma. Nie ukończyłam studiów medycznych, ale jestem osobą wysoko wykształconą i należy mi się szacunek. Drogie Panie nie pozwólcie by tacy lekarze nas "leczyli". Jestem przekonana, że w Ostrowie Wlkp. jest wielu innych ginekologów, którzy wykonują swój zawód należycie, a Panu Lubeckiemu dziękujemy!!!

fatalny "specjalista " nigdy więcej nie chcę mieć z nim do czynienia. Mało tego że nieuprzejmy to przepisał mi lek, który został wycofany z rynku. Przez niego skończyło się to przedwczesnym porodem bliźniaków w 23 tygodniu, bo nie powiedział że szyjka macicy znacznie się skróciła od poprzedniej wizyty i to zagraża ciąży i powinnam być pod kontrolą - wypuścił mnie z gabinetu, kazał brać tabletki i powiedział widzimy się za 3 tygodnie - moje dzieciaczki ich nie doczekały. Inny lekarz uświadomił mnie, że jeżeli zapisuje się podobne leki to pacjentka powinna być pod stałą kontrolą w szpitalu, a nie puszczona do domku jakby nigdy nic. Moje pytanie brzmi komu wierzyć i komu teraz mam zaufać, przecież zapisując się do specjalisty nie będę podważała jego zdania, no chyba że ich wykształcenie jest kupione a nie profesjonalne .....

Nie rozumiem niektórych komentarzy tutaj.. nie moge powiedziec zlego slowa na doktora Lubeckiego chodzilam do niego przez cala ciaze i nie mial jakos nie wiadomo jakich humorów jak pisza inne panie... dla mnie godny polecenia wszystko dokladnie wytlumaczyl wysłuchal odpowiadal na kazde nawet czasem najdziwniejsze pytanie... fakt faktem chodzilam na wizyty prywatne ale za porod nie dawalam zadnej kasy jak inne osoby pisza o nim ze kase chce za porod zenada dla mnie po huj placicie a potem pierdolicie.. jak czytam te wszystkie opinie na jego stronach na tej i na innych to czegos tu nie rozumiem chyba glupota ludzka wami kieruje!! dla mnie Godny polecenia!!! zna sie na rzeczy na badania kieruje za kazda wizyta mialam jakies skierowanie na badania. Wiecej takich lekarzy powinno byc w ostrowskim szpitalu jak on tyle!!

Prostak nie polecam. Koleżance podczas cesarki wyciął pieprzyk bez jakiekolwiek konsultacji z dermatologiem. Wycięty pieprzyk nie został wysłany do przebadania więc nie wiadomo czy to było rakowe czy też nie !!!!!jak dla mnie to rzeźnik a nie lekarz!!!!!

Nie polecam pana doktora Lubeckiego,ponieważ chodziłam do niego przez 9 miesięcy na wizyty prywatnie i jak się puzniej okazało niestety urodziłam chore dziecko.Za poród też oczywiście wzioł pieniążki a zero dobrego traktowania.Dziś moje dziecko ma 6 lat i jest niepełnosprawne,nie wiem jak może taki lekarz spać spokojnie.Widać że tylko liczy się dla nich kasa a nie dobro i zdrowie pacjenta i dziecka.:( W sumie to w Ostrowie Wlkp.nie ma dobrego ginekologa!!!!

To ne lekarz to sadysta !!!!!!!!!!! Brak kompetencji !!!!!! Doprowadzil do tragedii mam nadzieje ze odpowie przed sadem za to !!!!! Jak on moze spac spokojnie

Dr Lubecki jest nie kompetentny w swojej roli, nie che przyjmować pacjentek innego lekarza na oddział.Składam skargę tak gdzie powinno się ją złożyć W NFZ. U niego nie liczy sie dobro pacjenta!!!!!!!!!!!!!!!

Jednym słowem skór... nie dość że brał prywatnie za wizytę to nie zlecił podstawowych badań na początku ciąży czyli m.in. na toksoplazmoze, w 8 miesiącu ciąży dopiero ją wykryto... brak profesjonalizmu.. a na oddziale jest nikim.. zero decyzyjności.. przy ordynatorze potulny jak baranek.. a na obchodzie bardzo arogancki.. zero klasy..dno kompletne.. nie rozumiem dlaczego takiego cioła jeszcze trzymają w szpitalu..

Co wy za bzdury piszecie ja juz 2 ciąże chodziłam do niego na wizyty i nie mogę nic złego powiedzieć wizyta jest miła, bezbolesna i konkretnie odpowiada na pytania nie płaciłam żadnej łapówki mu a do każdego porodu przyszedł do mnie i mi pomagał.Polecam z czystym sumieniem Pana doktora wszystkim kobietą