dr n. med. Krzysztof Mackiewicz

2,5
2,4

Nie polecam lekarza, przez niewłaściwe zagipsowanie skręconego stawu skokowego w stopę wdała się zakrzepica żył. Po 3 dniach od założenia gipsu przyjechałem do niego z okropnym bólem prosiłem o zdjęcie gipsu i obejrzenie nogi, lekarz odmówił stwierdzając, że powinno boleć zlecił jedynie wycięcie fragmentu gipsu i zrobienie szyny gipsowej bez obejrzenia kończyny. Po dwóch dniach zdjąłem samodzielnie szynę, która dalej tak samo uciskała nogę jak gips i udałem się na SOR gdzie stwierdzili u mnie zakrzepicę. Wczoraj wyszedłem ze szpitala po 1,5 tygodniowym leczeniu. Noga nie jest do końca sprawna i wymaga dalszego leczenia. Proponuję unikać tego lekarza, bo nie wyleczy jedynie pogorszy sytuację.

Facet jest beznadziejny w tym co robi :( Ulubioną metodą leczenia kolan jest odsysanie wody i gips. Unikać!

Pan doktor przy zerwnaych wszystkich wiezadlach w kolanie wsadzil mi noge w gips na 10 dni, po tym czasie kazal wracac do pracy i nie symulowac. Sprawa skonczyla sie na 4 operacjach i jestem rencista... Tak samo "zlozyl" dla mojego ojca, zlamana reke.. Fatalny lekarz.

Beznadziejny lekarz. Nic wiecej chyba nie muszę dodawać.

Beznadziejny lekarz. Nic wiecej chyba nie muszę dodawać.

Polecam miły i fachowy lekarz poświęcający pacjentowi odpowiednią ilość czasu informujący zrozumiale i jasno o chorobie i jej leczeniu .

bardzo przyjemny i profesjonalny lekarz :) nie wiem kto pisał wcześniejsze komentarze, podejrzewam, że była to jedna i ta sama osoba, w każdym razie ja osobiście wszystkim szczerze polecam dr Mackieiwcza :)

Zdecydowanie odradzam. Człowiek ten minął się z powołaniem. Nieuprzejmy, niezdecydowany, kiepski fachowiec w publicznej służbie zdrowia

nie polecam go nikomu, nie nadaje się na lekarza, nie interesuje się pacjentem tylko z góry twierdzi, że jest wszystko w porządku, jest nie kompetentny i nie ma pojęcia o stawach kolanowych

Nie radzę iść do tego lekarza, jest kompletnie nie zainteresowany pacjentem. To typowy lekarzyk do brania tylko kasy a nie leczenia.

Nikomu nie radzę wizyty u tego lekarza! Pomimo, że to lekarz w służbie publicznej ale na coś nasze Zusy ida, więc i On ma obowiązek leczenia nas. Pacjent dla Niego jest to ktoś zupełnie Mu przeszkadzający. Jedyne co zrobi to jak najszybciej pozbyć się pacjenta i nie jest kompletnie zainteresowany czy ktoś jest chory czy zdrowy. No chyba , że jest noga złamana, to wtedy pewnie nie ma wyjścia