lekarz Krzysztof Miracki

Medycyna estetyczna

Niestety zostałam naciągnięta na zabieg za 1500zł ,bez efektu.

Niestety zostałam naciągnięta na zabieg za 1500zł ,bez efektu.

Lekarz malo kontaktowy, moim zadniem za malo czasu poswieca pacjentowi. Po zabiegu laserowym - wypalenie wlokniakow mam zdecydowanie gorsze blizny na nogach niz wygladaly te wlokniaki :-( Wypalenie znamiona na nosie nie powiodlo sie, jak bylo przed zabiegiem tak jest teraz - i szczescie moje ze nie gorzej!!! Od zabiegu minely juz prawie 3 miesiace, a niestety blizny na nogach sa nadal zaczerwienione, wypukle i bardzo zle wygladaj :-( Zdecydowanie odradzam!!!

Zostałam poszkodowana przez Pana dr Krzysztofa Mirackiego podczas zabiegu laserowego (obejmującego twarz) - do tej pory mam widoczne wgłębienia i blizny. Nie otrzymałam zwrotu kosztów za zabieg. Przez parę miesięcy walczyłam ze stanami zapalnymi (miałam "wypalone" laserem bardzo duże dziury). Wydaję teraz kolejne pieniądze na naprawę błędów Pana dr Mirackiego. Zdecydowanie ODRADZAM!