lekarz Krzysztof Nadaj

2,2
1,9
2,2
2,1

lekarz godny polecenia fachowa obsluga pacjenta ,szybko i dokładnie ,lekarz bardzo konkretny ,miły i bardzo przyjemny

Fajny doktorek można se z nim pogadać idzie z nim wszystko załatwić nie jak leczy ale wypisuje co się chce bez problemu

byłem kilka razy u doktora Nadaja i zawsze miał dla mnie czas i za każdym razem mi pomagał. Jak dla mnie jest OK. Pozdrawiam Doktora. E.

Osobowość raczej dalece odbiegająca od lekarza Chociaz dzisiaj to chyba kazdy moze nim zostac Jakos konczą te studia. Gorzej tylko ze nie ma do kogo iść po pomoc lekarską. Sprawdzcie sami czy przesadzam z tą opinią

Lekarz z tych co wychodzą z załozenia Pacjencie lecz się sam a jak nie to do szpitala i ciesz się ze tam idziesz. Niektorzy to lubią i tego oczekują wiec jest ok

Zdecydowanie źle wspominam kontakt z tym lekarzem. O skierowanie na podstawowe badania nie ma szans. Jak chcesz wiedzieć to idź zapłać.

Lekarz właściciel przychodni taki ktory ma 10miesięcy urlopu na rok a zatrudnieni przez niego lekarze nie mają obowiązku ani wizyt domowych ani tez przepisywania powtarzanych leków ani skierowań do specjalistów bo to są lekarze zatrudnieni na stałe w innych placówkach zdrowia Tu przjezdzają tylko sobie dorobic

Tu nie ma po co przychodzić Na pomoc lekarską teź trudno liczyć a ostatnio to nawet recepty są nieodczytywalne i są problemy z ich realizacją Za to moze WAM się udać dostać do szpitala na Kopernika bo tam jest wejście ale czy pomoc?

Jakieś bzdury tu ludzie wypisują o tym, ze Dr jest nieuprzejmy,to jest bardzo mily Dr, ze wzgledu na niego zmieniłam przychodnie z Czestochowy na Kłomnice,wy chyba w innych przychodniach nie byliscie,to bardzo dobry lekarz,miły poświeca bardzo duzo czasu na rozmowę o chorobie,wszystko zawsze wytłumaczy,kompetentny i z przyjemnością do niego chodzę.Polecam!!!

Śmieszny doktor do przepisywania leków i skierowań do szpitala Leczenie pozostawia zdecydowanie innym bo sam niestety .....................