lekarz Krzysztof Nadaj

1,9
2,1
1,8
2,1

BARDZO ROZMOWNY DOKTOR TYLKO MA RÓŻNE OBLICZA, A MEDYCYNA NIE KONIECZNIE JEST JEGO MOCNĄ STRONĄ.ZA TO JEST PRZYSTOJNY I PACHNĄCY

Sądząc z niektórych opini Doktor nie wystawia "kacowego " ;-) a szkoda ...

Sądząc z niektórych opini Doktor nie wystawia "kacowego " ;-) a szkoda ...

Czas poświęcony pacjentowi to czas stracony dla pacjenta to nie badanie czy porada lekarska, to własny interes byleby tylko nie ponieść przypadkiem jakiś kosztów.O skierowanie na badania doprosić się nie mogę,chociaż powtarzam że czuję się nie najlepiej.Pani dr B.Janik też nie była i nie jest skora do wydania takiego skierowania bo ma zabronione,a już nie raz popełniła babola i np.pacjentkę z guzem leczyła na jelita.Co prawda sytuację uratował dr Nadaj ale chyba przez przypadek no ale chwała mu za to.Ale doktorze Nadaj nie zawsze się tak uda!

byłem zadowolony z porady, więc nie bardzo rozumiem wpisy moich poprzedników, ale co tam... porozmawialiśmy o moich dolegliwościach, zostałem zbadany, przepisał mi leki i powiedział co się ze mną dzieje. Odebrałem go jako dobrego człowieka, a system... no cóż...

Już dawno wiedzą wszyscy,że po pomoc lekarską to do niego nie ma po co chodzić

Już dawno wiedzą wszyscy,że po pomoc lekarską to do niego nie ma po co chodzić

Jakieś bzdury tu ludzie wypisują o tym, ze Dr jest nieuprzejmy,to jest bardzo mily Dr, ze wzgledu na niego zmieniłam przychodnie z Czestochowy na Kłomnice,wy chyba w innych przychodniach nie byliscie,to bardzo dobry lekarz,miły poświeca bardzo duzo czasu na rozmowę o chorobie,wszystko zawsze wytłumaczy,kompetentny i z przyjemnością do niego chodzę.Polecam!!!

Człowiek- pieniądz!Medycyna dla niego to tylko biznes!Pacjent to natręt!Pojęcia o leczeniu nie ma żadnego!

super lekarz zawsze pomocny i trafny w diagnozach, a przy tym bardzo miły i życzliwy

Całkowite dno medyczne!Każdy kto choć raz korzystał z jego usług wie o tym doskonale.Za to iście żydowski łeb do interesów.Kasę to on ma,ale czyim kosztem-ludzkiej tragedii!

Nie zbyt wiele trzeba umieć by być takim lekarzem, trzeba natomiast mieć dużo kasy,być bezwzględnym i mieć szerokie znajomości,ale i to się kiedyś kończy.