lekarz Krzysztof Nadaj

1,9
2,1
1,8
2,1

Zdecydowanie źle wspominam kontakt z tym lekarzem. O skierowanie na podstawowe badania nie ma szans. Jak chcesz wiedzieć to idź zapłać.

lekarz godny polecenia fachowa obsluga pacjenta ,szybko i dokładnie ,lekarz bardzo konkretny ,miły i bardzo przyjemny

Niestety nie polecam, poszłam do niego po skierowanie, dostałam nie powiem na kartce wyrwanej z zeszytu w kratkę. Szkoda czasu.

Nie polecam! Nie ma pojęcia o leczeniu, nie ma pojęcia o lekach, nie chce wypisywać skierowań. Nigdy więcej do niego nie pójdę.

ja do tego pana nie chodzę się leczyćbo tak naprawdę nie ma po co, najwyżej idę po powtórkę recept(TAM NIE MA KOLEJKI) na których wypisana jest taka ilość leków o którą nigdy nie proszę bo musiałbym najpierw okraść bank żeby je wykupić

byłem kilka razy u doktora Nadaja i zawsze miał dla mnie czas i za każdym razem mi pomagał. Jak dla mnie jest OK. Pozdrawiam Doktora. E.

zdecydowanie nie polecam mam złe doświadczenia i to nie pierwszy raz

zdecydowanie nie polecam mam złe doświadczenia i to nie pierwszy raz

obłudny i fałszywy typ ostatnio krzyczący bez powodu na pacjentów ej kierowniczku-biznesmenie co za dużo to nie zdrowo!

doktorek przez przypadek przebiegłość iście ż........Dobry interes to własna i tylko własna korzyść zawsze i wszędzie ale zło wraca złem i cierpieniem a dobro zaczyna się niestety kończyć warto o tym pamiętać

Po "papierek" to tylko do DR Nadaja - jeżeli nie naruszy to interesów przychodni, natomiast po diagnozę i leczenie to do gabinetu obok:)