Byliśmy kiedy córeczka miała problem z nogami. Wszyscy ortopedzi patrzyli jedokierunkowo i jak sie później okazało, mylili się. Dr Okłot wnikliwie zbadał dziecko wydał diagnozę i zalecenia. Jego diagnoza była absolutnie trafna i dzis córeczka ma piękne proste, zgrabne nóżki. Bada kompleksowo-zwrócił nam uwagę na nieprawidłowość, na którą pediatrzy nie zwrócili uwagi. Polecałam i polecam do dzis tego doktora. Zreszta trafilam do niego równiez z polecenia znajomej. Szkoda, ze takich lekarzy jest tak mało.

Szkoda, ze takich lekarzy jest tak mało.

Lekarz godny polecenia.Obecnie leczy naszego synka(urodzil sie ze stopami końsko-szpotawymi).Polecam!!!

Lata 1981 i 1982 Lekarz przyjeżdżał do domu na wizytę 2x ponieważ do dwojga dzieci. Od tamtych czasów polecam go wszystkim rodzicom niemowlaków. Wizyta z dojazdem do domu nie była droga. Pieniądze były innej wartości więc nie podaję kwoty. Cieszę się, że P. Doktor jest w Polsce, ponieważ niedługo urodzi się mi wnuczek pewny pacjent P. Dr K. Okłota.

Miły Pan, bardzo fachowe podejście, kompetentny. Zdecydowanie można polecić.

Miły Pan, bardzo fachowe podejście, kompetentny. Zdecydowanie można polecić.

Polecam, świetny fachowiec. Każą mi tu więcej wpisywać jako opis ale tu nie ma co pisać. Byłem i polecam.

Świetny lekarz. Kompetentny i cierpliwy.

Świetny lekarz. Kompetentny i cierpliwy.