dr n. med. Krzysztof Pakulski

Chirurg szczękowo twarzowy, Laryngolog

Trafiłam do dr Pakulskiego z polecenia i nie zawiodłam się. Wyrwanie ósemki, która w całości była ukryta w dziąśle trwało dokładnie minutę! Po zabiegu - zero bólu, opuchlizna lekka. Do tego p doktor to osoba obdarzona wspaniałym poczuciem humoru i troską o pacjenta. Takie wyrywanie to przyjemność :)

Usuwałem ósemkę rosnącą płasko z pokrzywionymi korzeniami. Zabieg trwał ok. ~25 minut, nic nie bolało... o dziwo po zabiegu również (nie musiałem brać żadnych środków przeciwbólowych). Pełen profesjonalizm, zdecydowanie polecam.

Usunięcie korzeni w 10 minut. Całkowicie bezboleśnie i w sympatycznej atmosferze. Pozdrowienia.. Marcin

przereklamowany...gdy widzi jakiś problem, to zbywa pacjent do innego lekarza, byle się pozbyć..ma słabą wiedzę medyczną jako chir.szczękowy.

Szczerze polecam ,wspaniały specjalista ,doskonały fachowiec zarazem uprzejmy człowiek .Pozdrawiam .Bardzo zadowolona klientka z Legnicy .

szczerze polecam tego chirurga, dzięki niemu dziś czuje się zdrowa. bardzo kompetentny, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, zawsze odpowie na każde pytanie. miły, uprzejmy i pomocny. szczerze polecam. TO MÓJ IDOL :)

Taki powinien być każdy lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Usuwałem 4 ósemki i polecałem wszystkim znajomym.

w skali ocen 1-10 ja osobiście oceniam na 10;polecam

w skali ocen 1-10 ja osobiście oceniam na 10;polecam

Wspaniały!!! Wyrwał mi ósemkę w 30 sekund, a miała 4 korzenie i w 75% znajdowała się pod dziąsłem. No i nic nie bolało ;)

Gorąco polecam doktora Pakulskiegio! Jednorazowo miałem usuwane cztery ósemki! Zabieg był blyskawiczny - usunięcie zębów zajęło z 30 minut i to mimo, że zęby były głęboko osadzone a do tego miały powykręcane korzenie, czego nie było widać na zdjęciu. Po zabiegu nawet specjalnie nie spuchłem (a przynajmniej nie tak jak mnie straszono). Szczerze polecam doktora Pakulskiego - jest świetnym specjalistą, a do bardzo miły człowiekem, co ma ogromne znaczenie. Jak dla mnie 5+ ;)