Krzysztof Płuska

3,9

Trafiłem do tego Pana z polecenia rodziny mojej żony i jej samej po raz pierwszy 6 lat temu. W 2006 r robił mi licówke która odpadła po 2 dniach, nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń - po prostu takie rzeczy sie zdarzaja, poszedłem zgłosic reklamacje i zrobiona mi była licówka która mam do teraz. 4 miesiace temu zaczałem leczenie zebów kanałowe i jeden ubytek. Kanałowe bez zastrzeżeń aczkolwiek w czasie wizyt dało sie odczuć sarkazm wypowiedzi i ogólnnie dziwne nastawienie Pana do mojej osoby. Myslałem ze to wiąze sie z jego sposobem bycia, ale odkad zaczeły sie wieksze problemy z 2 zebem wizyty zaczely nabierac coraz gorszych barw. Lekarz wiedział ze moje progi odporności bólowej nie należa do najwyzszych, pomimo tego zdecydował rozwiercic całego zeba bez znieczulenia- ból był niemiłosierny ale przeżyłem ta wizyte, lekarstwo zostało założone i miałem je nosic 8 tygodni. W trakcie leczenia pojawiły sie problemy bolącym dziasłem i samym zębem o czym powiedziałem ale Pan się zbytnio tym nie przejał i zaczał znów wiercic bez znieczulenia w bolacego juz zeba. Czułem się jak jeden z torturowanych bohaterów popularnego serialu Sparkakus krew i piach. Wyszedłem z wizyty troche podbity, dentysta powiedział przy mojej żonie ze jestem gorzej niż baba pomimo ze nie wydałem z siebie nawet jednego słowa, tylko mięsnie mi się samoistnie napinały z bolu podczas wiercenia. Po tej wizycie miałem nosic lekarstwo 2 tygodnie, jednak po tygodniu wróciłem do Pana doktora gdyz zab reagował niemiłosiernie. I to była moja ostatnia wizyta u tego Pana- Potraktował mnie totalnie z buta uszczypliwie mówiąc ze tylko potrafie narzekać i jestem beznadziejny. Po raz 3 wbił sie w zęba bez znieczulenia pomimo ze go prosiłem o zastrzyk gdyz nie zniose takiego bółu po raz kolejny. Lekarz powiedział ze nic nie bedzie bolec i zebym nie robił cyrków bo mu sie spieszy. Nie potrafie opisac bólu jaki mi towarzyszył w trakcie igodzine po wizycie. Był to jeden z rodzajów bolu gdzie lzy leca z oczu bezwarunkowo. 3 dni po tej wizycie zadzwoniłem do Pana doktora z grzeczna prośbą o rade dlaczego zab mnie cały czas boli. Pan doktor powiedział zebym mu w koncu przestał truć głowe i poczekał 2 tygodnie na kolejny wyznaczony termin po czym rzucił w chamski sposób słuchawka. Mysle ze powyzszy opis nie pozostawia komentarza. Powiem jedno nie ryzykujcie z tym lekarzem - jest to na pewno dobry specjalista i przede wszystkim bardzo konkurencyjny cenowo ale jak na kogoś sie uprze i z niewiadomych przyczyn nie polubi to zamienia sie w kata konowała. Mówie ze jest dobrym specjalista bo od lat leczy moich znajomych i jest dla nich bardzo miły i grzeczny-niestety nie dla wszystkich. Jak już chcecie skorzystać z jego usług i cos pojdzie nie tak to nie wracajcie do niego z reklamacją bo wtedy skończycie na pewno tak jak Ja.

Nie znam lekarza i to nie tylko wśród stomatologów który by z tak fachowym i ciepłym podejściem podejmował się leczenia. Wizyta u Pana doktora nigdy nie wiąże się w moim przypadku z jakimkolwiek strachem, polecam!

Ten dentysta to koszmarny dramat odradzam w 100%. pozbyłam się przez NIEGO dwóch zębów JEDYNKI i DWÓJKI... w Dwójce przewiercił mi kanał i doprowadził do stanu takiego ze konsultanci medyczni którzy oglądali jego pracę za głowę się łapali jak można tak zrobić nie udało się uratować korzenia ząb straciłam....Jedynkę tak wyleczył żę doprowadził do złamania korzenia poniżej linii dziąsła. Jest to fachowiec do powierzchownego udawania że zna się na leczeniu. nie dociera do niego że jest partaczem i że zamiast leczyć to niszczy.....jeszcze sie obrusza że ktoś przychodzi do niego ...

Ten dentysta to koszmarny dramat odradzam w 100%.
pozbyłam się przez NIEGO dwóch zębów JEDYNKI i DWÓJKI...
w Dwójce przewiercił mi kanał i doprowadził do stanu takiego ze konsultanci medyczni którzy oglądali jego pracę za głowę się łapali jak można tak zrobić nie udało się uratować korzenia ząb straciłam....Jedynkę tak wyleczył żę doprowadził do złamania korzenia poniżej linii dziąsła. Jest to fachowiec do powierzchownego udawania że zna się na leczeniu. nie dociera do niego że jest partaczem i że zamiast leczyć to niszczy.....jeszcze sie obrusza że ktoś przychodzi do niego że coś go boli albo ze ma stan ropny na drugi dzień po leczeniu...
partacz. przez tego oszusta stomatologicznego straciłam dwa lata na leczenie i chodzenie co dalej jak ratować co robić...nie wspomnie już o funduszach. odradzam i tyle i mam nadzieję ze pseudo doktor jak to przeczyta zastanowi się ze czas chyba przestać udawać kogoś kto leczy...

Ulubiony lekarz:) Leczę u Pana dr zęby prawie 20 lat, tak jak i cała moja familia. Nigdy nie zostawił mnie w potrzebie, zawsze znajdował dla mnie czas nawet gdyby miał pracować po godzinach. Nie wiem jak z bólem bo nie korzystam ze znieczulenia, wybielanie nakładkami extra, wyrywanie bolesne, ale to chyba tak już musi być, piaskowanie nie przyjemne, żadna plomba nigdy nie ukruszona, a niektóre mają po kilkanaście lat;) Szczerze polecam

Doskonały stomatolog dokonuje leczenia, którego odmawiają inni stomatolodzy. Kompetentny, taktowny, bardzo dokładny. Lekarz z pasją. Ratuje każdy ząb bo.. niestety trzecie zęby nie wyrosną. Nie szczędzi swojego prywatnego czasu często przyjmuje "po godzinach".

Leczę zęby u tego Pana z przerwą na innego dentystę od 20 lat i dzięki temu mam wszystkie zęby w wieku 45 lat,wyleczył mi zęby który inny dentysta chciał wyrwać za niewielkie pieniądze żałuję że "zdradziłem" mojego dentystę i leczyłem zęby u innego (nie będe podawał nazwiska) zapłaciłem za to żle zrobionymi szyjkami polecam tego Pana pełen profesjonalizm,fachowość,oraz znajomość swojego zawodu

mój ulubiony dentysta od dobre 20 lat,mój tata też leczy zęby i jest zadowolony,robi swietne licówki,polecam

Bylem z polecenia od taty który był zadowolony. Ja byłem jeden raz. Pan doktor wstawial plombe- skasowal 90 zl bez rachunku czy paragonu. Po 2 dniach ząb zaczął boleć i boli do tej pory mimo że wcześniej nie bolał. Trwa to juz ok 4 miesięcy. Nie mam czasu iść chwilowo d o innego ale będę musiał szukać nowego

Korzystam z fachowości tego lekarza od ponad 5 lat. Jak do tej pory nie mam zastrzezen!!!! Dowcipny starszy Pan z przesympatyczna asystentką:) Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Nadmienię, ze wczesniej korzystałem w Częstochowie z kilku stomatologów i Pan Płuska jest bezkonkurencyjny. mam pełne zaufanie i szczerze polecam.

Bardzo żałuję, że nie znałam Pana dr wcześniej. Byłam u wielu dentystów, których efekty leczenia były straszne. Pan dr Płuska uratował kilka moich wyłamanych ząbków, które inni chcieli usunąć. Jestem bardzo zadowolona z tych wizyt. Zęby są prze leczone dokładnie. Polecam zwłaszcza jeżeli ktoś ma kanały do zrobienia. M.