Krzysztof Płuska

Korzystam z fachowości tego lekarza od ponad 5 lat. Jak do tej pory nie mam zastrzezen!!!! Dowcipny starszy Pan z przesympatyczna asystentką:) Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Nadmienię, ze wczesniej korzystałem w Częstochowie z kilku stomatologów i Pan Płuska jest bezkonkurencyjny. mam pełne zaufanie i szczerze polecam.

Trafiłem do tego Pana z polecenia rodziny mojej żony i jej samej po raz pierwszy 6 lat temu. W 2006 r robił mi licówke która odpadła po 2 dniach, nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń - po prostu takie rzeczy sie zdarzaja, poszedłem zgłosic reklamacje i zrobiona mi była licówka która mam do teraz. 4 miesiace temu zaczałem leczenie zebów kanałowe i jeden ubytek. Kanałowe bez zastrzeżeń aczkolwiek w czasie wizyt dało sie odczuć sarkazm wypowiedzi i ogólnnie dziwne nastawienie Pana do mojej osoby. Myslałem ze to wiąze sie z jego sposobem bycia, ale odkad zaczeły sie wieksze problemy z 2 zebem wizyty zaczely nabierac coraz gorszych barw. Lekarz wiedział ze moje progi odporności bólowej nie należa do najwyzszych, pomimo tego zdecydował rozwiercic całego zeba bez znieczulenia- ból był niemiłosierny ale przeżyłem ta wizyte, lekarstwo zostało założone i miałem je nosic 8 tygodni. W trakcie leczenia pojawiły sie problemy bolącym dziasłem i samym zębem o czym powiedziałem ale Pan się zbytnio tym nie przejał i zaczał znów wiercic bez znieczulenia w bolacego juz zeba. Czułem się jak jeden z torturowanych bohaterów popularnego serialu Sparkakus krew i piach. Wyszedłem z wizyty troche podbity, dentysta powiedział przy mojej żonie ze jestem gorzej niż baba pomimo ze nie wydałem z siebie nawet jednego słowa, tylko mięsnie mi się samoistnie napinały z bolu podczas wiercenia. Po tej wizycie miałem nosic lekarstwo 2 tygodnie, jednak po tygodniu wróciłem do Pana doktora gdyz zab reagował niemiłosiernie. I to była moja ostatnia wizyta u tego Pana- Potraktował mnie totalnie z buta uszczypliwie mówiąc ze tylko potrafie narzekać i jestem beznadziejny. Po raz 3 wbił sie w zęba bez znieczulenia pomimo ze go prosiłem o zastrzyk gdyz nie zniose takiego bółu po raz kolejny. Lekarz powiedział ze nic nie bedzie bolec i zebym nie robił cyrków bo mu sie spieszy. Nie potrafie opisac bólu jaki mi towarzyszył w trakcie igodzine po wizycie. Był to jeden z rodzajów bolu gdzie lzy leca z oczu bezwarunkowo. 3 dni po tej wizycie zadzwoniłem do Pana doktora z grzeczna prośbą o rade dlaczego zab mnie cały czas boli. Pan doktor powiedział zebym mu w koncu przestał truć głowe i poczekał 2 tygodnie na kolejny wyznaczony termin po czym rzucił w chamski sposób słuchawka. Mysle ze powyzszy opis nie pozostawia komentarza. Powiem jedno nie ryzykujcie z tym lekarzem - jest to na pewno dobry specjalista i przede wszystkim bardzo konkurencyjny cenowo ale jak na kogoś sie uprze i z niewiadomych przyczyn nie polubi to zamienia sie w kata konowała. Mówie ze jest dobrym specjalista bo od lat leczy moich znajomych i jest dla nich bardzo miły i grzeczny-niestety nie dla wszystkich. Jak już chcecie skorzystać z jego usług i cos pojdzie nie tak to nie wracajcie do niego z reklamacją bo wtedy skończycie na pewno tak jak Ja.

wyśmienity lekarz - specjalista jakich mało, spokojny, opanowany, gorąco polecam

lekarz dla którego praca jest pasją, pełen profesjonalizm i zrozumienie potrzeb pacjenta, poza tym bardzo dobry człowiek, szczerze polecam, oby jak najwięcej było takich lekarzy "z powołania"

U tego pana moje dzieci (nastolatki) przestały bać się dentysty. Zawsze miły, spokojny, uprzejmy, znajduje czas by wyjaśnić wszystko pomalutku i ośmielić pacjenta oraz odpowiedzieć na sto pytań. I jak trzeba jest do dyspozycji w weekend lub późnym wieczorem.

U tego pana moje dzieci (nastolatki) przestały bać się dentysty.

Najwspanialszy dentysta jakiego znam. Leczę u Niego zęby już od 10 lat. Pan Doktor jest bardzo skrupulatny i dokładny- jednym słowem profesjonalista. Zawsze wszystko dokładnie sprawdza, pokazuje i tłumaczy. Jest miły, uprzejmy i uśmiechnięty. Szczerze polecam i zachęcam do skorzystania z Jego usług.

Mistrz swego fachu, bardzo dokładny, kompetentny, a do tego niezwykle ciepły, inteligentny człowiek. Naprawdę polecam, zważywszy na to że chodzę do niego już od 10 lat!!!!!!!!!