dr n. med. Krzysztof Polak

W 100% polecam. Podczas każdej wizyty wszystko cierpliwie tłumaczył. Nawet rysował na karteczkach co i jak będzie wykonane, tak aby mnie uspokoić. Zresztą widać, że zależy mu na pacjentkach, ode mnie odbierał tel w sobotę po 23 i instruował co i jak mam robić. Na 2 wizycie zaskoczył mnie że doskonale pamięta mnie i mój przypadek i tak było za każdym razem. Traktuje pacjentki jak ludzi a nie jak kolejny przypadek. Miły kulturalny.

Dobry lekarz pierwsza ciążę prowadzil dobrze. Gdy przy drugiej okazali się ze to ciąża pozamaciczna strasznie się rozplakalam, a on podszedl do mnie i otarl mi lzy. W szpitalu do mnie przychodzi i rozmawial.

Absolutnie fantastyczny człowiek. Kompetentny lekarz.Prowadził moją ciążę i przez cały czas byłam spokojna, wiedząc że się mną opiekuje, a nie tylko traktuje jak kolejną sztukę do odhaczenia. Cierpliwie tłumaczył mi i mężowi co bada na usg.Podczas pobytu w szpitalu przychodził, upewniał się że wszystko w porządku, zapewniał, żeby w razie jakichkolwiek problemów się z nim kontaktować. Polecam każdej kobiecie!

Cenię go także za to, że "ma zasady", a L4 traktuje tak jak powinno być traktowane, czyli zwolnienie na czas choroby.

Dla szukających dobrego ginekologa, lekarz godny polecenia.

Dla szukających dobrego ginekologa, lekarz godny polecenia.

Lekarz co najmniej dziwny. Po zmianie z innego gin na niego w 8 mies ciąży, po 8mieś bycia na l4 zadawał pytania w stylu "czy pani aby na pewno nie moze pracowac' badź "sytuacja biurowa w pani firmie mnie nie interesuje, wiec jak dam pani l4 to pojde pani na reke..." za jedyne 100zł!!!Po rozejsciu spojenia łonowego, które kwalifikuje do cc nie wydał takiego zalecenia. Na szczescie w terminie mojego porodu był na urlopie wiec w szpitalu inny lekarz podjął decyzje o wykonaniu cc co uchroniło mnie przed wielomiesiecznej rehabilitacji. Podsumowujac:dajac l4 robi łaske mimo tego, ze sie mu płaci, uprzejmnie ale stanowczo odmawia wszystkiego co jest mu nie po drodze np cc mimo wskazan, uparty katolik, który twierdzi, ze bol porodowy jest do przezycia wiec trzeba cierpiec, na usg w gabinecie nie mozna dojrzec dosłownie niczego...nie polecam tgo pana!!!

Polecam Pana Doktora z pełną odpowiedzialnością. Prowadził dwie moje ciąże, które były zagrożone i dzięki staraniom i opiece Pana Doktora mam dwie wspaniałe Córeczki. Kompetencje, życzliwość i zainteresowanie pacjentką jakie Pan Doktor wykazuje wobec swoich pacjentek jest niespotykane. Potrafi skrupulatnie i dokładnie wytłumaczyć każde zagadnienie, rozwiać wątpliwości oraz obawy. Lekarz z prawdziwego powołania a do tego cudowny człowiek. Polecam !!!

Lekarz z prawdziwego powołania a do tego cudowny człowiek. Polecam !!!

Ja miałam nieprzyjemność spotkać pana doktora dwa razy w życiu i mam nadzieję że nigdy więcej! Pierwszy raz pod koniec pierwszej ciąży (3 tyg przed porodem) w poradni K przy szpitalu zastępował mojego lekarza i w bardzo nieprzyjemny sposób odmówił przedłużenia L4 mimo żylaków na nogach i pachwinach bo "ciąża to nie choroba i można pracować" dodam że jestem nauczycielką a w tej pracy nie da się nie chodzić. Najlepsze jest to że moje koleżanki co do niego chodzi prywatnie miała L4 od początku ciąży bez powodu. Drugi raz to było przy poronieniu też w szpitalu, po tygodniu prób utrzymania mojej ciąży robił mi USG i jak zobaczył, że niestety w macicy nic już nie pozostało to zamiast mnie delikatnie o tym poinformować to powiedział tylko "a była pani w ogóle w ciąży?" to nie jest profesjonalne podejście do pacjentki. to żenada i chamstwo. Ja tego lekarza mijam szerokim łukiem!

ja skomentuję pracę Pana Doktora krótko i zwięźle- mimo młodego wieku miałam przyjemność chodzić po wielu lekarzach, również prywatnie. Ale nigdy nie trafiłam na takie podejście jak u Pana Krzysztofa. Ktoś powie, że za kasę można udawać zainteresowanie, sympatię, starać się ponadto. Jedno wiem na pewno- Pan Polak nie udaje. Do tego maksimum kompetencji. Szanuje go jako lekarza i człowieka. Daj Boże na mojej drodze więcej takich lekarzy z innych dziedzin, a z przyjemnością będę chorować ;-)

Jedyny lekarz, polecam szczególnie dla kobiet w ciązy delikatny dokladny interesuje sie zdrowiem pacjentek sama mialam duze nadcisnienie w ciazy 150/100 ale dzieki niemu mam zdrowego i pieknego synka urodzonego przez cc ktorego dokonal wlasnie Pan doktor i bardzo jestem mu za wszystko wdzieczna chodzilam prywatnie ale p[rzynajmniej wiedzialam za co place!!!!