dr n. med. Krzysztof Polak

hmmm jak czytam te wszystkie komentarze na temat pana doktora, to mozna pomyslec ze naprawde dba o pacjentow. Ja pana Krzysztofa Polaka nie polece niekomu, bo o malo nie doprowadzil mnie do raka szyjki macicy, raz czasem dwa razy do roku chodzilam na badania kontrolne, zrobil mi tylko usg stwierdzajac ze wszystko jest wporzadku, ufalam mu bo przeciez to taki dobry lekarz, w 2010 roku zdarzylo sie tak ze nie moglam pojsc do niego jak co roku i skorzystalam z krakowskiej kliniki ginekologicznej, wchodzac do gabinetu powiedzialam to samo co roku u pana Polaka, badania kontrolne, zrobil mi usg, cytologie, wymazy czego nigdy mi nie robiono:( okazalo sie ze mam dysplazje 3 stopnia, flore bakteryjna wysokiego stopnia, z calej choroby wyprowadzila mnie wpaniala pani doktor Aneta Sempka, dlugo trwalo leczenie ale za to jestem jej bardzo wdzieczna, kobieta zna sie na swoim fachu.

- świetny lekarz, - dobry człowiek, - ludzkie podejście, - ginący gatunek wśród ginekologów, - zapracowany, - czasem zmęczony, - zawsze miły, - wierny opiekun w szpitalu, Oby żył STO LAT i więcej...

- świetny lekarz,
- dobry człowiek,
- ludzkie podejście,
- ginący gatunek wśród ginekologów,
- zapracowany,
- czasem zmęczony,
- zawsze miły,
- wierny opiekun w szpitalu,
Oby żył STO LAT i więcej...

jest wspaniałym lekarzem,super człowiekiem.polecam go gorąco.

jest wspaniałym lekarzem,super człowiekiem.polecam go gorąco.

Podpisuję się pod poprzednimi opiniami. Wspaniały lekarz. A ponadto: nie czeka zniecierpliwiony aż pacjentka się rozbierze, czy ubierze jak niektórzy koledzy po fachu. Dyskretny, cichy, spokojny...a to się udziela. I zawsze można do Niego zadzwonić z nurtującym problemem. I poznaje pacjentki na ulicy:)

Witam, Pana dr Polaka polecam i zawsze będę polecać, ponieważ to Anioł a nie człowiek. Dzięki Panu dr mam swoja upragniona córeczkę, gdybym pozwoliła prowadzić ciąże która była zagrożona lekarzowi do którego uczęszczałam to dwukrotnie musiałabym zmierzyć się z bólem, który czuje kobieta gdy poroni. Pan dr Polak zrobił wszystko, abym ciąże donosiła i teraz cieszyła się z córeczki. Obecnie prowadzi moja drugą ciąże i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Jest to lekarz, któremu można zaufać, który zna pacjentki z imienia i nazwiska, pomimo tak ogromnej ich ilości. Polecam !!!!

Fantastyczny Lekarz i Człowiek. Fachowiec, godny zaufania. Jest nie tylko ginekologiem, ale i psychologiem i powiernikiem. Zdecydowanie polecam Go wszystkim kobietom. Prowadził moje trzy ciąże - pierwsza była zagrożona i dzięki dr Polakowi mamy Olkę;) Szalenie uprzejmy, w szpitalu zawsze znalazł czas na odwiedzenie mnie i dziecka.

Tragedia! Poród 30 godzin, brak postępu porodu, a szanowny pan nie wyraził zgody na poród. Odradzam bo to nie lekarz tylko weterynarz !!!!

Tragedia!
Odradzam bo to nie lekarz tylko weterynarz !!!!

Doktor Krzysztof Polak jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, uprzejmym, cierpliwym i godnym zaufania. Jest lekarzem bardzo kompetentnym i z powołania. Prowadził moją pierwszą ciążę. Miałam to szczeście, ze odbierał mój poród. Przyjmuje w dwóch gabinetach, w Pszczynie oraz w Brzeszczach na Drobniaka 13. Polecam tego lekarza!!!

Lekarz godny polecenia. Profesjonalista, do tego miły i uprzejmy, wszystko dokładnie tłumaczy. Ma również dobrze wyposażony gabinet - usg na miejscu.

Ja miałam tę przyjemność,że 19 lat witał na tym świecie moją córkę.Czytając Wasze komentarze widzę,że się nie zmienił i nadal jest wspaniałym lekarzem.Takich lekarzy mamy za mało,miłych zawsze...nawet w szpitalu.