dr n. med. Krzysztof Polak

Pan Dr Polak jest wspaniałym człowiekiem- jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim miłym i uprzejmym lekarzem. Teraz jestem w trzeciej ciąży (niestety druga obumarła) i nie wyobrażam sobie iść do innego ginekolga. Mam do niego pełne zaufanie i jak tylko mogę, to zawsze wszystkim Go polecam, bo napewno zasługuje na Bardzo dobrą opinię.

Wspaniały lekarz i człowiek. Miły, uprzejmy, kompetentny. Poświęca dużo czasu pacjentce, chętnie porozmawia. Prowadzi moją pierwszą ciąże i jestem zachwycona. W swoim życiu miałam doświadczenie z wieloma ginekologami, ale żaden nie miał tak świetnego podejścia do pacjentki. Także polecam!

Człowiek dusza, miły,spokojny, z każdej ciąży się cieszy jakby to było Jego dziecko, wszystko dokładnie tłumaczy. Podczas mojego pobytu w szpitalu zawsze znalazł czas, aby przyjść zapytać jak się mam i jak się czuję moje dziecko. Obecnie chodzę do Niego będąc w ciąży z drugim dzieckiem i nie wyobrażam sobie, aby moją ciążę mógł prowadzić inny lekarz. Przy jego opiece lekarskiej czuję się spokojna o siebie i swoje dziecko, człowiek kompetentny i mający duży bagaż doświadczenia zawodowego. Zawsze służy pomocą i dobrą radą.Na stawiane pytania zawsze bardzo dokładnie i wyczerpująco odpowiada.

Pan doktor Krzysztof Polak jest świetnym lekarzem Co prawda byłam u Niego pierwszy raz ale w porównaniu do lekarza u którego leczyłam się wcześniej (doktor Bargiel nie polecam!!!!!)wizyta różniła się bardzo!!!!!!! Doktor Polak dokładnie i cierpliwie mi wytłumaczył na czym będzie polegało moje leczenie Poświęcił mi dużo uwagi I taki mały szczególik pomógł wstać z fotela ( niby drobiazg a jak ważny) Jestem pewna że zostanę Jego pacjentką i jakoś razem przebrniemy przez to co nieuniknione........ POZDRAWIAM;)))

Pan doktor Krzysztof Polak jest świetnym lekarzem
I taki mały szczególik pomógł wstać z fotela ( niby drobiazg a jak ważny)
POZDRAWIAM;)))

Witam ja tak czytam opinie o Panu dr.Polaku i ciesze się że ma dobra opinie,ale jedno co mnie denerwuje to straszne kolejki w poczekalni gdzie kobiety w ciązy czekaja nieraz 2 godziny to jest lekka przesada.

Świetny specjalista. Prowadził moją pierwszą ciążę, która była zagrożona. Kiedy działo się coś niepokojącego zawsze mogłam liczyć na fachową pomoc. Poza tym jest miły i uprzejmy. kobieta nie czuje się przy ni skrępowana.

Dr Krzysztof Polak jest kompetentnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Jestem pewna, że pracuje z powołania. Traktuje kobiety jak pacjentki a nie klientki. Zawsze miły, uśmiechnięty, spokojny. Ma nowoczesne USG 4D w gabinecie w Brzeszczach. Polecam tego ginekologa. Chciałabym, żeby jako pierwszy przywitał moje dziecko na świecie ;-)

prowadził maja ciąże i wspierał mnie, nawet w nocy gdy cos sie działo mogłam na niego liczyć :)

Jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem. Jako 46 letnia kobieta jestem bardzo zadowolona z Jego opieki lekarskiej.

Jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem.
Jako 46 letnia kobieta jestem bardzo zadowolona z Jego opieki lekarskiej.

Bardzo Dobry Specjalista!!!!! Prowadzi obecnie moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona!!!!