dr n. med. Krzysztof Polberg

Laryngolog

2,1

Jak dla mnie baardzo dobry specjalista, szybko postawił diagnozę, usunął mi migdałki podniebienne, zabieg też bardzo dobrze przeprowadzony. Dodatkowo bardzo sympatyczny, tłumaczy wszystko, mi nawet rysował żebym na pewno zrozumiała o co mu chodzi:) Także wieeelki pozytyw!

Pani której pan doktor zoperował ucho ma i tak bardzo dużo szczęścia,bo ma kto poprawić i może wszystko być dobrze.Ja po zabiegu na krtani zachłystuję się.W Klinice Laryngologii powiedzieli mi.że nic z tym nie da się zrobić.

Pan dr Polberg wykonywał u mnie operację usunięcia perlaka. Operacja przebiegła bez komplikacji, ucho zagoiło się we właściwym czasie tylko że jak się okazało - perlak nadal w nim jest. Dowiedziałam się o tym 5 miesięcy po operacji, podczas wizyty u innego laryngologa w specjalistycznym ośrodku, do którego pojechałam na konsultację. Dokładnie 3 tygodnie przed tą wizytą byłam na badaniu kontrolnym u dr. Polberga i stwierdził, że „wszystko jest świetnie”. Albo pan doktor z niejasnych powodów nie powiedział mi prawdy, albo tego perlaka nie widział. Żadne rozwiązanie w tej sytuacji dla mnie jako pacjentki nie jest korzystne. Z perspektywy czasu oceniam, że pan doktor porwał się z motyką na słońce i zabrał się za operację, do której nie miał wystarczających umiejętności ilub sprzętu. Przed operacją nie wykonano mi jednego z podstawowych badań czyli badania słuchu. Pierwsze badanie słuchu zlecił pan doktor dopiero 4 miesiące po operacji i to na wyraźną moją prośbę. Niestety po operacji pojawiła się przykra dolegliwość – przy każdym spadku temperatury na dworze odczuwam ból za operowanym uchem. Gdy zapytałam doktora czy jest to normalny objaw i jak długo potrwa, odpowiedział: „a to może Pani nie pamięta, że miała operację”? Pozostawiam takie zachowanie bez komentarza. Aktualnie mam wyznaczony termin reoperacji w innym ośrodku, i niestety ponownie będę musiała przechodzić przez niełatwy zabieg i bolesny okres pooperacyjny. W tzw. międzyczasie dowiedziałam się, że oddział laryngologiczny MSWiA, gdzie operował mnie dr Polberg, rzadko wykonuje tego typu operacje. Jestem przekonana, że udałoby mi się uniknąć dwukrotnej, takiej samej operacji, gdyby dr Polberg od razu przyznał, że nie zajmuje się takimi operacjami i pokierował do ośrodka, który wykonałby ją dokładnie. Nie każdy lekarz ma jednak na tyle odwagi i szacunku do pacjenta, żeby coś takiego przyznać.

byłem operowany przez tego lekarza na zatoki we wrześniu,teraz idę na Kraśnickie.Bo co się okazuje po wykonaniu tomografi mam zatoki zawalone.Zdecydowanie odradzam.

Kategorycznie nie polecam,w wręcz odradzam.Właściwą diagnozę i leczenie uzyskalem w Szpitalu Wojewodzkim za co dziekuje.

Kategorycznie nie polecam,w wręcz odradzam.Właściwą diagnozę
i leczenie uzyskalem w Szpitalu Wojewodzkim za co dziekuje.

operował mojego brata pełny profesjonalizm super lekarz super podejście do pacjenta konkretny rzeczowy oddany pacjentom dzieki doktorze

Znam P.doktora z Zamościa i do dzisiaj nie mogę się pozbierać. Lepiej omijać go,bo można dużo stracić.

Konkretny specjalista. Miałam częste infekcje gardła, lekarz zdiagnozował przyczynę, dwa tygodnie leczenia - od tamtej pory ani razu nie wydałam pieniędzy na leki antywirusowe gardła. Polecam

U doktora byłam tylko raz i śmiało mogę polecić .Super lekarz z super charakterem. Posiada dobry kontakt z pacjentem.