dr Krzysztof Rzewuski

Polecam rewelacyjny lekarz poświeca dużo czasu pacjetowi jest kompetentny

Polecam rewelacyjny lekarz poświeca dużo czasu pacjetowi jest kompetentny

Kompetentny, konkretny i doświadczony chirurg-ortopeda. Energicznie prowadzi proces leczenia swoich pacjentów.

z, tą fachowością bym nie przesadzała miałam ponoć prosty zabieg na torebkę stawową(gangrion) po 2-miesiącach ,mam skierowanie na kolejny zabieg,guz jest dużo większy jak przed 1-szym zabiegiem

Wspaniały lekarz ,jest konkretny znający się na swojej profesji. Polecam

Wspaniały lekarz ,jest konkretny znający się na swojej profesji.
Polecam

Konkretny, zdystansowany, szybko podejmujący decyzję. Specjalista, aczkolwiek trzeba podchodzić do decyzji z rezerwą i dać czas na przemyślenie i skonsultowanie z innym lekarzem. W moim przypadku była to zbyt pochopna decyzja o operacji, która pozostawiłaby duże blizny. Polecam za fachowość, wiedzę i rozsądek, lekarz o dużej wiedzy. Dziękuję za wizytę.

Polecam za fachowość, wiedzę i rozsądek, lekarz o dużej wiedzy.

Dziękuję za wizytę.

lekarz ok choc troszke czas na wizyte na 1 pacjenta za krotki

lekarz ok choc troszke czas na wizyte na 1 pacjenta za krotki

Po prostu żenada: wizyta trwała 5 minut. A na czym polega moje schorzenie to musiałam dowiedzieć się od innego lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny - poświęca w gabinecie czas na leczenie, a nie na pogawędki. Przyjmuje wszystkich, którzy się zgłoszą, przez co wczoraj ponad godzinę później opuścił gabinet niż powinien. Ja byłem ostatnim pacjentem. Po już kliku godzinach pracy nie było po nim widać, że jest zmęczony, albo już mu się nie chce. Zrobił po prostu swoje - diagnoza, przedstawienie leczenia, skierowanie na badanie. Po prostu świetnie.

dr Rzewuski robił mi operację prawie dwa lata temu. Nie miałam powikłań, kolano jest zdrowe.

Lekarz z zamiłowania i powołania, specjalista w swojej dziedzinie. W piątek byłem po poradę, a w poniedziałek byłem po operacji.Polecam Pana Doktora gorąco.

Lekarz z zamiłowania i powołania, specjalista w swojej dziedzinie.