lekarz Krzysztof Skowronek

Lekarz godny polecenia! Poświęca dużo czasu, czy to na NFZ czy prywatnie - nie ma różnicy :) Naprawdę mogę polecić z czystym sumieniem Pana Doktora!

Prowadził moje dwie ciąże, trochę przewrażliwiony, ale może to i dobrze, miły, odpowie szczegółowo na każde pytanie, poświęci dużo czasu pacjentce jeżeli tego wymaga, naprawdę watry polecenia lekarz!

najlepszy lekarz jakiego spotkałam, a byłam już u wielu ginekologów... Polecam jak najbardziej. Owszem jest troszkę przewrażliwiony, ale moim zdaniem to dobrze, aniżeli miałby olewać wszystko. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i jest bardzo delikatny.

Lekarz z powołania, godny polecenia. Prowadził moja ciążę. Parę dni temu urodziłam zdrową śliczną córeczkę. Trochę przewrażliwiony, ale lepiej przynajmniej nic nie przeoczy. Badania przeprowadzał bardzo delikatnie. Szkoda, ze nie chodziłam do niego wcześniej. Polecam wszystkim kobietom.

Jestem jego pacjentką nie długo bo zaledwie 1,5 roku ale żałuję, że prędzej nie trafiłam do tego lekarza. Konkretny, miły, poświęcający pacjentce tyle czasu ile go potrzebuje. Angażujący się w 100% w historię choroby, zawsze pomocny, kierujący na badania, po prostu ludzki. Tym wspaniałym lekarzem "zaraziłam" spore grono moich koleżanek które również podzielają moje zdanie i są jego pacjentkami. Gratuluję Panu takiego zaangażowania i postawy.

Mogę szczerze polecić tego lekarza. Na pierwszej wizycie opowiadał kawały, żebym się nie denerwowała. Fakt faktem, bywa bardzo bezpośredni i czasem palnie coś od rzeczy, ale poza tym jest bardzo rzetelny. Mimo, że byłam zapisana na nfz, to poświęcił mi bardzo dużo czasu, żebym wszystko wiedziała. Jeśli ktoś ma wątpliwości do kogo się wybrać, to polecam :)

Byłam i prywatnie i na NFZ - lekarz bardzo sympatyczny, miły i delikatny. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, wszystko wytłumaczył i wiem, że w razie gdyby znowu się coś działo - mogę liczyć na jego pomoc. No i w końcu wizyta u ginekologa nie jest taka straszna :). Polecam!

Lekarz godny polecenia uratowal moja ciaze, lekarze ze szpitala ostrowskiego chcieli miciaze usunac, ale doktor tak wszystko ladnie poprowadzil , ze mam teraz wspaniala 6 letnia coreczke polecam 100%, teraz mieszkam za granica w Skandynawii ale na wizyty latam do tego wlasnie lekarza

Tego lekarza nigdy nie zmienie i polecam go wszystkim.

Tego lekarza nigdy nie zmienie i polecam go wszystkim.

Najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam. Był moim pierwszym ginekologiem i nigdy nie zamienię go na nikogo innego. W gabinecie czuję się spokojnie, luźno i w ogóle nie zestresowana, można z doktorem o wszystkim bez skrupułów porozmawiać. Bardzo kompetentny i poważnie podchodzi do każdego problemu i tłumaczy dokładnie wszystko tak długo aż nie będzie pewny że zrozumiałyśmy. POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Ostrów Wielkopolski"?

Wojciech Mazik

ORTO-MEDICA