Bardzo dobry lekarz. Prowadzi mnie od wielu lat. Kompetencja, szacunek dla pacjenta, poświęcenie czasu.

Bardzo rzetelny lekarz, ktory traktuje powaznie pacjenta, poswieca mu swoj czas i uzyskuje efekty leczenia nawet bez antybiotyku. Wyciagnal mnie z zapalenia oskrzeli, ktore spowodowalo kilkumiesieczny kaszel i ciagle nawroty choroby.

To co się rzuca na pierwszy rzut oka: miły, kulturalny człowiek podchodzący do pacjenta z należnym mu szacunkiem. Jeśli chodzi o leczenie: podchodzi do pacjenta kompleksowo, słucha, zadaje wnikliwe pytania, dokładnie bada. Kiedy trzeba, kieruje do odpowiedniego specjalisty. Tłumaczy diagnozę, mówi, jakie przewiduje dalsze kroki w leczeniu. Naprawdę rzadko w dzisiejszej dobie o takiego lekarza. Polecam w 100%!

Bardzo dobry pod każdym względem. Polecam każdemu. Rzeczowy i przyjazny. Koncentruje się na pacjencie

Mogę polecić z czystym sumieniem! Pan doktor był bardzo uprzejmy. Szczegółowo wypytał mnie o moją dietę, ruch fizyczny, wcześniejsze dolegliwości. Wysłuchał wszystkiego co miałam do powiedzenia, dopytywał. Zbadał mnie dość dokładnie. Polecam!

Profesjonalista, kulturalny, bez żadnych problemów kieruje na badania laboratoryjne lub do specjalistów jeśli zachodzi taka potrzeba.

Wspaniały lekarz. Polecam. Wysłuchał mnie dokładnie i cierpliwie, a co ważniejsze - moje spostrzeżenie były dla niego ważne. Na wszystkie uwagi i wątpliwości odpowiadał, dokładnie wszystko wyjaśniając. Muszę podkreślić tu nie tylko profesjonalność ale i wysoką kulturę Pana Dr.

Muszę podkreślić tu nie tylko profesjonalność ale i wysoką kulturę Pana Dr.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, z której korzystamy od wielu lat. Lekarz kompetentny, bardzo kulturalny.

Jestem pacjentką doktora Skrzypczaka od wielu lat i mam do niego stuprocentowe zaufanie. Do wszystkich zalet wymienionych powyżej dodam jeszcze to, że świetnie organizuje pracę poradni: pacjenci umawiani są na godzinę, nie ma wyczekiwania w tłumie chorych, wszystko odbywa się sprawnie i super profesjonalnie. A przy tym to naprawdę przemiły człowiek.

Bardzo dobry lekarz. Jestem pacjentką dra Skrzypczaka już od 20 lat. Mam do niego zaufanie, więc poleciłam rodzinie. Pacjentami dra Skrzypczaka są też moja córka, mama i brat.

Wciąż poszukujesz "Internista Poznań"?

Mickiewicza 29
62-090 Rokietnica