lekarz Krzysztof Śmich

Porad i konsultacji zasięga cała moja najbliższa rodzina, dalsza i wielu znajomych. Przypadkiem trafiłam do Pana Śmicha 20 lat temu z córeczką i zostałam przy Nim do dziś. Kilka lat temu uratował życie swym szybkim działaniem mojemu synkowi, a w zeszłym roku mojej Mamie. Muszę nadmienić, że z synkiem to było natychmiastowe działanie, a z Mamą kilkudniowa historia opierająca się na błędnych diagnozach po wielu badaniach przez kilku "specjalistów" w szpitalu na Parkitce. Nie komplementuje, nie pociesza lecz stawia diagnozę i rzetelnie ją objaśnia. Odpowiada zrozumiałym językiem na wszystkiem pytania. Objaśnia działanie leków i sposób ich podawania. Nie faszeruje mocnym antybiotykiem z szerokim spektrum działania. Nie przepisuje bez potrzeby tony lekarstw i litrów syropików. Ogranicza się do niezbędnego minimum, bacznie dbając o jak najmniejszy ich koszt. Szkoda, że najczęściej wypowiadają się na temat Pana Śmicha osoby po jednorazowym z Nim kontakcie, zapewne oburzone tym, że Pan doktor nie zasypał Ich miłymi słowami. Jest doskonałym diagnostą. Pamiętajcie, że lekarz też człowiek i nie zawsze musi mieć ochotę na witanie każdej matki, czy też ojca swego małego pacjenta szerokim uśmiechem i godzinnym rozprawianiu o tym jak śliczną macie pociechę i jak dobrze o Nią dbacie.
Ja Polecam. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam nie tylko przy zapaleniu gardełka, ale przede wszystkim przy poważnych problemach lub niepewnościach.

Lekarz godny polecenia. Moim zdaniem to bardzo kompetentny doktor. Jeden z nielicznych lekarzy, którzy kierują na badania (a nie tak jak niektórzy nie kierują na badania, ponieważ sądzą, że chcemy naciągnąć NFZ). A co do jego zachowania, to jest specyficzne, ale taki ma sposób bycia i nie wszyscy potrafią go zaakceptować.

dr powinien mieć na nazwisko Mruk a nie Śmich!!! beznadziejny, nieuprzejmy, podejścia do dziecka nie ma wcale!

Nigdy nie byłam u gorszego lekarza, nie odpowiada na pytania, nie tłumaczy choroby, okropne podejście do dziecka,po wizycie jest gorzej niż przed. Może lepiej będzie czuł w zawodzie patologa, tam nie trzeba rozmawiać z pacjentem ani leczyć. A te dobre opinie pewnie sam sobie pisze!

Uważam, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest znaleźć naprawdę dobrego lekarza, a doktor Śmich do nich należy. Pomógł mojej córce, jest kompetentny, konkretny i skuteczny. Nie mogę tego powiedzieć o kilku pediatrach, z którymi "zetknęłam się" wcześniej.

najlepszy lekarz jakiego znam w czestochowie, w pełni kompetentny i uczciwy, stosuje tanie leki i zamienniki, przyjmuje w kazdy dzień i o każdej porze lecze się u niego juz 17 lat i nie mam zastrzeżeń, jesli chodzi o styl bycia jest wyjątkowy ale da się przyzwyczaić. jest dokładny i rzeczowy wie co mówi i zna się na tym co robi.

Polecam prawdziwy specjalista jakiego Częstochowa się nie powstydzi

Polecam prawdziwy specjalista jakiego Częstochowa się nie powstydzi

Jako lekarz jest niekompetentny brak zaangażowania w leczenie i złe podejście do pacjenta.W 100%się zgadzam.

Korzystałam z usług lecząc dzieci publicznie, całkowity brak komunikacji lekarza z pacjentem.Antybiotyki lekiem na wszystkie choroby. W pełni popieram poprzedni komentarz.

Skuteczny, rzeczowy, nie drogi, opinia jest wynikiem 20 letniego doświadczeni wynikającego z leczenia moich dzieci a obecnie wnuków. Po tych wszystkich latach brak zastrzeżeń i pełne zaufanie.