lekarz Krzysztof Stańkowski

Psychiatra

Świetny lekarz z naprawdę dobrym podejściem do pacjenta, miły, posiada dużą wiedzę w innych dziedzinach medycyny. Dokładnie wszystko tłumaczy, drugi raz jestem u Pana doktora i bardzo trafnie za każdym razem stawia diagnozę i skutecznie mnie leczy ;) z szczerego serca mogę każdemu polecić :)

Rewelacja. Fajny, pozytywny człowiek. Wszystko na spokojnie i ze zrozumieniem. Szeroka wiedza z zakresu innych dziedzin medycyny. Zaskoczyło mnie że Pan dr dba w doborze leczenia o komfort pacjenta, a nie ślepo idzie utartymi schematami. To rzadkość. Ogólnie bardzo super, polecam.

Ogólnie bardzo super, polecam.

Pan Krzysztof ma coś dobrego i wyjątkowego, jest lekarzem z duszą i wielkim sercem. Jest mi potrzebny i niejednemu poza mną. Oby więcej było podobnych do Niego. 💗

Z całego serca polecam, dr Stańkowskiego. Lekarz kompetentny, rzeczowy, sympatyczny, budzący zaufanie. Wspaniałe podejście do pacjenta. Prawidłowo postawiona diagnoza i dobrze dobrane leki, pozwoliły mi na szybki powrót do zdrowia.

Lekarz stara się być uprzejmy wobec pacjenta, ale jego zainteresowanie jest bardzo powierzchowne. Nie przejmuje się pogarszającym się stanem pacjenta,zwiększa dawki nietrafionych leków,ignoruje informacje o nasileniu się myśli samobójczych u pacjenta, nie współpracuje z bliskimi osoby chorej. Pomógł mi inny specjalista,który postawił trafną diagnozę i dobrał właściwie leki.

Lekarz służy profesjonalnymi i konkretnym poradami. Z dużym szacunkiem do pacjenta. Wysoka kultura osobista. Polecam.

bardzo uprzejmy i kontaktowy,duża wiedza i trafny dobór leków,wyczerpujące informacje dotyczące przebiegu leczenia

Polecam, duża wiedza. Trafnie dobrał mi leki, zasygnalizował inne problemy zdrowotne. Dobry kontakt.

Bardzo kompetentny.Miły, ciepły człowiek. Byłam leczona przez wielu specjalistów tej dziedziny, z tytułami... Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie swoja postawą wobec pacjenta i jak do tej pory nie zmieniłam zdania w tej kwestii. Doskonale dobrał leki - mogę pracować i czuję się dobrze. Polecam!

Leczyłam się u Pana Krzysztofa po traumatycznym przeżyciu. To był idealny lekarz na tamtą chwilę. Zdecydowanie bym go poleciła. :)