lekarz Krzysztof Stańkowski

Psychiatra

Lekarz stara się być uprzejmy wobec pacjenta, ale jego zainteresowanie jest bardzo powierzchowne. Nie przejmuje się pogarszającym się stanem pacjenta,zwiększa dawki nietrafionych leków,ignoruje informacje o nasileniu się myśli samobójczych u pacjenta, nie współpracuje z bliskimi osoby chorej. Pomógł mi inny specjalista,który postawił trafną diagnozę i dobrał właściwie leki.

bardzo uprzejmy i kontaktowy,duża wiedza i trafny dobór leków,wyczerpujące informacje dotyczące przebiegu leczenia

Polecam, duża wiedza. Trafnie dobrał mi leki, zasygnalizował inne problemy zdrowotne. Dobry kontakt.

Przecietny psychiatra, nie do konca szczery, dobrze wychowany, uczciwy, wiele nauki przed nim.

Super lekarz postawił mnie na nogi i mogę normalnie funkcjonować Pozdrawiam R

Super lekarz postawił mnie na nogi i mogę normalnie funkcjonować
Pozdrawiam R

Świetny, zdolny lekarz z prawdziwego powołania. Uprzejmy, kontaktowy i bardzo sympatyczny. Trafnie diagnozuje i dobiera leki. Polecam!

Dobry specjalista. Bardzo uprzejmy, miły człowiek, o dużej empatii. Polecam.

Dobry specjalista. Bardzo uprzejmy, miły człowiek, o dużej empatii. Polecam.

zdecydowanie polecam:)bardzo miły profesjonalny

zdecydowanie polecam:)bardzo miły profesjonalny

Nie poleciłabym pana doktora,ponieważ nie podchodzi profesjonalnie do leczenia,podważa leczenie innych lekarzy z długoletnim doświadczeniem i eksperymentuje na pacjentach.

Leczyłam się u Pana Krzysztofa po traumatycznym przeżyciu. To był idealny lekarz na tamtą chwilę. Zdecydowanie bym go poleciła. :)